Cz En

Agility S

  1. Datum: 01. 08. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 169.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 027604 Martina Šycová A3Ch Gaius Ivaela 0 0 0.0 0.0 39.13 4.32 V V
2 045509 Jenifer Veselá Lapaloma Black z Lejancu 0 0 0.0 0.0 44.08 3.83 V V
3 172000 Jana Polánková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 0 0.0 0.0 47.4 3.57 V V
4 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 47.74 3.54 V V
5 032006 Zuzana Rozová Queen Daggi z Roznetu 0 0 0.06 0.06 53.06 3.19 V V
6 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 1 0 0.0 5.0 40.44 4.18 V V
7 027808 Andrea Kropáčová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 48.06 3.52 V V
8 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 1 0 0.0 5.0 50.01 3.38 V V
9 025505 Jarmila Halířová Sid 1 0 0.0 5.0 51.71 3.27 V V
10 017510 Martina Sigmundová Bibi Movimento 0 0 7.84 7.84 60.84 2.78 VD VD
11 006007 Olga Hábová Kim 0 0 10.74 10.74 63.74 2.65 VD VD
12 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 1 2 0.0 15.0 42.98 3.93 VD VD
13 028105 Marcela Jelínková Evita z Rogendorfu 0 0 17.41 17.41 70.41 2.4 D D
14 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux 1 2 2.73 17.73 55.73 3.03 D D
15 028010 Veronika Křížová Snoopy 1 1 7.84 17.84 60.84 2.78 D D
16 021110 Igor Šefčík Sára Inrevat 0 1 16.53 21.53 69.53 2.43 D D
17 031210 Zuzana Rozová Sisi Star z Roznetu 0 1 16.64 21.64 69.64 2.43 D D
18 035508 Zuzana Rozová Rebel Amis Z Roznetu 0 2 12.25 22.25 65.25 2.59 D D
19 055908 Dagmar Stralczynská Fido Pod Měndou 3 0 16.57 31.57 69.57 2.43 BO BO
20 008509 Jana Polánková Lucky Anoel 1 2 24.44 39.44 77.44 2.18 BO BO
DIS 081909 Kateřina Machalická Nesy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000610 Jana Šrumová Engy Zářivá Večernice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070009 Dominik Schwab Bondea Slunce snů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012708 Jana Šrumová Allan Canea Candy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS