Cz En

Jumping S

  1. Datum: 31. 07. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 33.71 4.78 V V
2 027808 Andrea Kropáčová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 34.72 4.64 V V
3 045509 Jenifer Veselá Lapaloma Black z Lejancu 0 0 0.0 0.0 36.1 4.46 V V
4 025505 Jarmila Halířová Sid 0 0 0.0 0.0 38.59 4.17 V V
5 032006 Zuzana Rozová Queen Daggi z Roznetu 0 0 0.0 0.0 38.73 4.16 V V
6 035508 Zuzana Rozová Rebel Amis Z Roznetu 0 0 0.0 0.0 40.36 3.99 V V
7 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 0 0 0.0 0.0 40.94 3.93 V V
8 031210 Zuzana Rozová Sisi Star z Roznetu 0 0 0.0 0.0 41.62 3.87 V V
9 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 0 1.67 1.67 47.67 3.38 V V
10 051409 Irena Vosáhlová Karin Rey Prag 0 0 3.76 3.76 49.76 3.24 V V
11 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince 1 0 0.0 5.0 38.98 4.13 V V
12 034405 Alena Vocelková Aida z Medonosných skal 0 1 1.28 6.28 47.28 3.41 VD VD
13 006007 Olga Hábová Kim 0 0 7.12 7.12 53.12 3.03 VD VD
14 028409 Petra Musilová Gas Bohemia Enjoy 0 0 10.13 10.13 56.13 2.87 VD VD
15 019406 Jiřina Dusilová Peggy - Adina z Tomášovy zahrady 0 0 11.56 11.56 57.56 2.8 VD VD
16 008509 Jana Polánková Lucky Anoel 0 1 9.69 14.69 55.69 2.89 VD VD
17 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux 0 2 12.65 22.65 58.65 2.75 D D
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017510 Martina Sigmundová Bibi Movimento DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028010 Veronika Křížová Snoopy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055908 Dagmar Stralczynská Fido Pod Měndou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068309 Jan Tomšů Gimny Golden Baby radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003410 Petra Musilová Yester Trumpington's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 172000 Jana Polánková A3Ch Bonny Niké Agility - sport DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS