Cz En

Jumping SA sobota

  1. Datum: 29. 11. 2014
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Powell, David (FR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 54.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 32.93 4.92 V V
2 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 33.18 4.88 V V
3 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 33.44 4.84 V V
4 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 33.58 4.82 V V
5 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 34.08 4.75 V V
6 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 34.45 4.7 V V
7 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 35.12 4.61 V V
8 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 35.4 4.58 V V
9 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 1.62 1.62 37.62 4.31 V V
10 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 1.67 1.67 37.67 4.3 V V
11 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 1.68 1.68 37.67 4.3 V V
12 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 3.08 3.08 39.08 4.15 V V
13 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 3.9 3.9 39.9 4.06 V V
14 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 5.36 5.36 41.36 3.92 V V
15 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 7.26 7.26 43.26 3.74 VD VD
16 075609 Sylva Jadrná Máša 0 1 3.33 8.33 39.33 4.12 VD VD
17 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 8.69 8.69 44.69 3.62 VD VD
18 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 3.98 8.98 39.98 4.05 VD VD
19 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 0 0 11.39 11.39 47.39 3.42 VD VD
20 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 15.43 15.43 51.43 3.15 VD VD
21 011911 Pavla Juranová Tonda 0 1 11.03 16.03 47.03 3.44 D D
22 059709 Martina Dimová Jessie 0 0 16.56 16.56 52.56 3.08 D D
23 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda 0 2 11.5 21.5 47.5 3.41 D D
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042214 Šárka Beková Buffy Bílé ouško DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018011 Jana Blažková Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066513 Jitka Holá One and Only Limecastle´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069114 Tereza Lukavská Scooby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035012 Darja Sýkorová Ajka Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS