Cz En

Jumping SA neděle

  1. Datum: 30. 11. 2014
  2. Závod: Kladno - Jahodová BOWLE
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 182.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 35.08 5.19 V V
2 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 35.72 5.1 V V
3 Vakonič Pavol Diana Daria Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 35.8 5.08 V V
4 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 35.86 5.08 V V
5 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 37.74 4.82 V V
6 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 38.02 4.79 V V
7 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 38.08 4.78 V V
8 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.25 4.76 V V
9 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 39.15 4.65 V V
10 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.26 4.64 V V
11 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 39.9 4.56 V V
12 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 41.82 4.35 V V
13 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 42.12 4.32 V V
14 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.0 0.0 42.57 4.28 V V
15 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 43.22 4.21 V V
16 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 0 0.0 0.0 44.68 4.07 V V
17 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 44.93 4.05 V V
18 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 45.02 4.04 V V
19 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 1.06 1.06 47.06 3.87 V V
20 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech 0 0 1.09 1.09 47.09 3.86 V V
21 013913 Monika Bystrianská Denny 0 0 10.72 10.72 56.72 3.21 VD VD
22 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 12.78 12.78 58.78 3.1 VD VD
23 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire 1 0 15.44 20.44 61.44 2.96 D D
24 018011 Jana Blažková Ťapka 1 2 12.38 27.38 58.38 3.12 BO BO
25 014113 Walter Vogl Coudy 1 1 19.79 29.79 65.79 2.77 BO BO
DIS 042214 Šárka Beková Buffy Bílé ouško DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059709 Martina Dimová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039911 Alena Kučerová Crystal Miss Krumlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069114 Tereza Lukavská Scooby DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014412 Dagmar Mlýnková Apunta Malcriado de la Casa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035012 Darja Sýkorová Ajka Ike Mark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vakonič Pavol Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS