Cz En

Agility

  1. Datum: 10. 01. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (1/3)
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 38.61 4.35 V V
2 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.76 0.76 40.76 4.12 V V
3 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 4.81 4.81 44.81 3.75 V V
4 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 1 0.0 5.0 35.46 4.74 V V
5 Ala Kocowicz "Nielsen z Wiedźmińskiej Stajni ""Tip""" 1 0 0.0 5.0 35.63 4.72 V V
6 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 1 0 0.0 5.0 35.82 4.69 V V
7 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 36.26 4.63 V V
8 038910 Lenka Kohoutková Kessy 1 0 0.0 5.0 39.05 4.3 V V
9 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 39.89 4.21 V V
10 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 1.09 6.09 41.09 4.09 VD VD
11 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 1 0 4.18 9.18 44.18 3.8 VD VD
12 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 2 0 0.0 10.0 37.0 4.54 VD VD
13 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 1 0.0 10.0 38.57 4.36 VD VD
14 022613 Martina Bendová Cruise Tom Z Lhotecké Linie 1 1 0.41 10.41 40.41 4.16 VD VD
15 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 0 1.35 11.35 41.35 4.06 VD VD
16 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 1 1.69 11.69 41.69 4.03 VD VD
17 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 2 0 6.2 16.2 46.2 3.64 D D
18 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik 2 1 2.48 17.48 42.48 3.95 D D
19 059313 Markéta Černá Nella 1 1 8.41 18.41 48.41 3.47 D D
20 033412 Tomáš Huml Missty 1 1 12.0 22.0 52.0 3.23 D D
21 021510 Pavla Šerclová Angi 3 0 25.4 40.4 65.4 2.57 BO BO
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007711 Lenka Fürstlová Bedlos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048614 Petra Mondscheinová Auro Matteo Crazy Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006511 Michaela Štemproková Caynne of Bohemia Balada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095714 Monika Novotná Jessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO