Cz En

Jumping L

  1. Datum: 01. 08. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 149.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 0 0 0.0 0.0 28.31 5.26 V V
2 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 28.49 5.23 V V
3 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra 0 0 0.0 0.0 32.08 4.64 V V
4 017906 Hana Šedivá Ejmy 0 0 0.0 0.0 34.59 4.31 V V
5 068409 Tereza Mračková Cira Fešák 0 0 0.0 0.0 34.71 4.29 V V
6 006109 Jarmila Halířová Sessila 0 0 0.0 0.0 35.27 4.22 V V
7 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora 0 0 0.0 0.0 35.81 4.16 V V
8 002110 Jarmila Halířová Gala 0 0 0.0 0.0 37.19 4.01 V V
9 031806 Lucie Náměstková Máša 0 0 2.86 2.86 41.86 3.56 V V
10 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 1 0 0.0 5.0 28.65 5.2 V V
11 044708 Hana Koníčková A3Ch Aiwa Plush Berry 1 0 0.0 5.0 29.87 4.99 V V
12 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 1 0.0 5.0 32.82 4.54 V V
13 033107 Martin Gall Connie z Bengasu 0 1 0.0 5.0 33.38 4.46 V V
14 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 34.08 4.37 V V
15 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 0 0.0 5.0 37.85 3.94 V V
16 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 1 7.34 12.34 46.34 3.22 VD VD
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002809 Eva Koliandrová Be Happy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026409 Andrea Kropáčová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060808 Kateřina Uhlířová Arwen Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022404 Martina Hodková Diandra Tracy Lost Creek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014108 Marcela Procházková Billy Mladá Živa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015810 Jan Molnár Diplomat z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045108 Ivana Fuksová Aymee Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018707 Zdeňka Loužecká Baroness Berry Ronna Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032509 Vilemína Kracíková Dargo Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS