Cz En

Jumping S

  1. Datum: 01. 08. 2010
  2. Závod: Cvičiště KK Louny - Závody při LVT Louny - CACAg
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 016607 Romana Novosádová A3Ch Buffy Gold Lenfir 0 0 0.0 0.0 34.88 4.21 V V
2 027604 Martina Šycová A3Ch Gaius Ivaela 0 0 0.0 0.0 36.02 4.08 V V
3 027808 Andrea Kropáčová A3Ch Dwarf Dolly ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 38.03 3.87 V V
4 172000 Jana Polánková A3Ch Bonny Niké Agility - sport 0 0 4.69 4.69 43.69 3.36 V V
5 000610 Jana Šrumová Engy Zářivá Večernice 0 1 0.0 5.0 37.26 3.95 V V
6 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 0 5.14 5.14 44.14 3.33 V V
7 012708 Jana Šrumová Allan Canea Candy 0 0 5.69 5.69 44.69 3.29 V V
8 075909 Michaela Glossová Netty z Haliparku 0 1 0.72 5.72 39.72 3.7 V V
9 049307 Lenka Prokešová Questy Happy Naux 0 0 6.56 6.56 45.56 3.23 VD VD
10 031210 Zuzana Rozová Sisi Star z Roznetu 0 0 7.02 7.02 46.02 3.19 VD VD
11 006007 Olga Hábová Kim 0 0 7.61 7.61 46.61 3.15 VD VD
12 008509 Jana Polánková Lucky Anoel 0 0 8.02 8.02 47.02 3.13 VD VD
13 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 0 9.73 14.73 48.73 3.02 VD VD
14 028105 Marcela Jelínková Evita z Rogendorfu 0 0 18.59 18.59 57.59 2.55 D D
15 021110 Igor Šefčík Sára Inrevat 0 0 20.18 20.18 59.18 2.48 D D
16 032006 Zuzana Rozová Queen Daggi z Roznetu 0 2 11.49 21.49 50.49 2.91 D D
17 055908 Dagmar Stralczynská Fido Pod Měndou 0 2 17.77 27.77 56.77 2.59 BO BO
DIS 017510 Martina Sigmundová Bibi Movimento DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045509 Jenifer Veselá Lapaloma Black z Lejancu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063509 Irena Vosáhlová Ogma of Bianco Olgas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028010 Veronika Křížová Snoopy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070009 Dominik Schwab Bondea Slunce snů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068309 Jan Tomšů Gimny Golden Baby radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035508 Zuzana Rozová Rebel Amis Z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025505 Jarmila Halířová Sid DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS