Cz En

Agility II

  1. Datum: 17. 01. 2015
  2. Závod: Sedliště - TROJzkoušky - 4. Sokolí spartakiáda
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 31.34 5.17 V V
2 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 1 0 0.0 5.0 32.09 5.05 V V
3 061912 Simona Neckařová Boomerang Carcassonne Tolugo 1 0 0.36 5.36 42.36 3.82 V V
4 062212 Lenka Kabátová Anny 2 0 0.0 10.0 39.53 4.1 VD VD
5 073513 Kristýna Vojkovská Va VaVoom Never Never Land 1 1 0.0 10.0 39.61 4.09 VD VD
6 Nikola Tyčiaková Sheyla 1 1 2.07 12.07 44.07 3.68 VD VD
7 011114 Ivana Ondrušová Apolo 2 1 0.0 15.0 36.85 4.4 VD VD
DIS Anna Gmitrzak KOPIKO CREDO Shepter - "Kopiko" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084912 Jana Tománková Dag Small Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040713 Barbora Heczková Sally DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Markéta Kelbelová Dancing Jammy Svěží Vítr - "Jammy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006712 Lucie Váňová Engie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044514 Zdeněk Hostinský Alassëa Trisha Crazy Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022113 Martina Lachová Coška od Milníku 05 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044414 Zdeněk Hostinský Artemis z Třineckého Podlesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO