Cz En

Agility SA sobota

  1. Datum: 24. 01. 2015
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 96.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 37.07 4.86 V V
2 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 39.91 4.51 V V
3 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.05 4.49 V V
4 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 41.22 4.37 V V
5 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 41.25 4.36 V V
6 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.87 4.3 V V
7 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 0 0.0 0.0 42.99 4.19 V V
8 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 46.28 3.89 V V
9 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 0.0 0.0 47.83 3.76 V V
10 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 38.34 4.69 V V
11 Jančovičová Anita Chilli Little Harisson 1 0 0.0 5.0 41.51 4.34 V V
12 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 41.75 4.31 V V
13 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 43.38 4.15 V V
14 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 0.0 5.0 43.39 4.15 V V
15 055412 Tereza Zdražilová Janee 1 0 3.41 8.41 51.41 3.5 VD VD
16 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 1 0 4.51 9.51 52.51 3.43 VD VD
17 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 2 0 0.0 10.0 39.4 4.57 VD VD
18 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 2 0 0.0 10.0 39.54 4.55 VD VD
19 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 1 1 0.0 10.0 46.67 3.86 VD VD
20 070011 Dominika Dědičová Hessy (Kessie) Z Mošnova Dvora 0 1 7.31 12.31 55.31 3.25 VD VD
21 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 1 0 8.14 13.14 56.14 3.21 VD VD
22 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire 1 0 14.84 19.84 62.84 2.86 D D
23 006007 Olga Hábová Kim 0 1 17.07 22.07 65.07 2.77 D D
24 013913 Monika Bystrianská Denny 2 1 12.77 27.77 60.77 2.96 BO BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060014 Klára Vratislavová Lotty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004314 Tereza Zdražilová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS