Cz En

Jumping SA neděle

  1. Datum: 25. 01. 2015
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET
  3. Rozhodčí: Virtanen, Anders (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 135.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 28.02 4.82 V V
2 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 28.16 4.79 V V
3 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 28.44 4.75 V V
4 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 29.4 4.59 V V
5 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.61 4.56 V V
6 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 29.73 4.54 V V
7 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 30.26 4.46 V V
8 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 0 0 0.0 0.0 31.61 4.27 V V
9 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 32.54 4.15 V V
10 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 32.81 4.11 V V
11 Jančovičová Anita Chilli Little Harisson 0 0 0.0 0.0 33.24 4.06 V V
12 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 33.41 4.04 V V
13 060014 Klára Vratislavová Lotty 0 0 0.0 0.0 33.86 3.99 V V
14 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson 0 0 0.0 0.0 34.64 3.9 V V
15 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 35.48 3.8 V V
16 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 0.0 0.0 37.79 3.57 V V
17 055412 Tereza Zdražilová Janee 0 0 0.0 0.0 38.74 3.48 V V
18 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 2.16 2.16 41.16 3.28 V V
19 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 0 2.36 2.36 41.36 3.26 V V
20 070011 Dominika Dědičová Hessy Z Mošnova Dvora 0 0 2.38 2.38 41.38 3.26 V V
21 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 1 0 0.0 5.0 31.08 4.34 V V
22 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 31.44 4.29 V V
23 004314 Tereza Zdražilová Maggie 1 0 0.0 5.0 32.56 4.15 V V
24 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 0.0 5.0 32.96 4.1 V V
25 054011 Radka Valentová Gadgetka Manepo Ideál 0 1 0.0 5.0 33.32 4.05 V V
26 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 0.0 5.0 36.64 3.68 V V
27 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 1 0 2.72 7.72 41.72 3.24 VD VD
28 075609 Sylva Jadrná Máša 1 1 0.0 10.0 38.26 3.53 VD VD
29 013913 Monika Bystrianská Denny 1 0 13.13 18.13 52.13 2.59 D D
30 063514 Veronika Bendová Viola Bella Cambridgeshire 1 2 17.15 32.15 56.15 2.4 BO BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006007 Olga Hábová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS