Cz En

Jumping

  1. Datum: 14. 02. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3)
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 62.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 25.87 5.18 V V
2 088614 Milan Jirásek A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 27.32 4.9 V V
3 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 28.19 4.75 V V
4 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 28.2 4.75 V V
5 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 29.33 4.57 V V
6 001414 Milena Vrbová Black Daffodil Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 29.65 4.52 V V
7 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 30.31 4.42 V V
8 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 0.0 0.0 30.58 4.38 V V
9 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess 0 0 0.0 0.0 31.03 4.32 V V
10 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 32.25 4.16 V V
11 040510 Zuzana Krpatová Roxy 0 0 0.0 0.0 33.71 3.98 V V
12 008314 Radomila Schmiedová Lizy 0 0 0.0 0.0 35.93 3.73 V V
13 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.18 0.18 36.18 3.7 V V
14 064713 Blanka Lauterbachová Tina 0 0 0.79 0.79 36.79 3.64 V V
15 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 0.99 0.99 36.99 3.62 V V
16 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 31.53 4.25 V V
17 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 1 0.0 5.0 31.8 4.21 V V
18 001913 Lucie Koryntová Píďa Pejsek z Jimlína.cz 1 0 6.72 11.72 42.72 3.14 VD VD
19 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 2 2.25 12.25 38.25 3.5 VD VD
20 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 1 0 25.32 30.32 61.32 2.19 BO BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030313 Zuzana Krpatová Asha Ushi Canis Care DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014010 Štěpánka Živčáková Illusion Innan Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069714 Eva Linková Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041210 Šárka Honnerová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO