Cz En

Jumping

  1. Datum: 14. 02. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (2/3)
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.94 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 25.8 5.19 V V
2 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 26.38 5.08 V V
3 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 0 0 0.0 0.0 26.77 5.01 V V
4 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 28.27 4.74 V V
5 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 29.1 4.6 V V
6 071414 Kateřina Jirková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 0 0 0.0 0.0 30.16 4.44 V V
7 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.75 4.09 V V
8 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 24.99 5.36 V V
9 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 26.12 5.13 V V
10 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 0 0.0 5.0 26.78 5.0 V V
11 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 28.06 4.78 V V
12 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 28.66 4.68 V V
13 Katarína Kolarovová """SURI"" Alsa Eldest Slovakia" 0 1 0.0 5.0 29.85 4.49 V V
14 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 1 0.0 5.0 33.41 4.01 V V
15 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 0 0.0 10.0 27.56 4.86 VD VD
16 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 1 1 0.0 10.0 27.8 4.82 VD VD
17 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 1 1 0.0 10.0 31.64 4.24 VD VD
18 046411 Markéta Žídková Nelly 2 0 4.23 14.23 38.23 3.51 VD VD
19 069413 Libuše Suchánková Rocky 0 1 9.96 14.96 43.96 3.05 VD VD
20 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 2 1 0.0 15.0 29.8 4.5 VD VD
21 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu 3 0 0.0 15.0 30.53 4.39 VD VD
22 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen 2 1 0.89 15.89 34.89 3.84 VD VD
23 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 3 0 4.61 19.61 38.61 3.47 D D
24 059313 Markéta Černá Nella 1 2 6.86 21.86 40.86 3.28 D D
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076712 Jana Pospíšilová Bee Free Crazy Beautiful DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003215 Denisa Dlasková Cassius Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048614 Petra Mondscheinová Auro Matteo Crazy Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044513 Barbora Loutocká Arthur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajova Jacuzzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO