Cz En

1. zkouška LA2

  1. Datum: 28. 02. 2015
  2. Závod: Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013413 Petra Škodová Monty 0 0 0.0 0.0 31.1 5.34 V V
2 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 0 0.0 0.0 31.18 5.32 V V
3 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 31.69 5.24 V V
4 068114 Lucie Šimerová Candy 0 0 0.0 0.0 35.49 4.68 V V
5 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel 0 0 0.0 0.0 37.12 4.47 V V
6 033214 Jana Šimerdová Milky Krásná louka 0 0 0.0 0.0 41.51 4.0 V V
7 016813 Veronika Kučerová Hurricane Lady Dajavera 0 0 0.0 0.0 42.97 3.86 V V
8 007113 Ludmila Kovářová Max 1 0 0.0 5.0 31.13 5.33 V V
9 010214 Pavla Šteflová Dasty 1 0 0.0 5.0 31.61 5.25 V V
10 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 31.82 5.22 V V
11 076314 Jakub Šrám Noe Victory Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.35 4.7 V V
12 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 1 0 0.0 5.0 35.88 4.63 V V
13 023609 Nikol Netíková Anny 1 0 0.0 5.0 37.62 4.41 V V
14 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie 1 0 0.0 5.0 39.72 4.18 V V
15 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 1 0 4.78 9.78 52.78 3.15 VD VD
16 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black 1 1 0.0 10.0 31.64 5.25 VD VD
17 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 2 0 0.0 10.0 39.03 4.25 VD VD
18 007314 Klára Babová Falling Gold Star Haliba 1 1 0.0 10.0 39.12 4.24 VD VD
19 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia 2 0 0.0 10.0 39.43 4.21 VD VD
20 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita 1 1 0.0 10.0 42.22 3.93 VD VD
21 020214 Helena Chrastilová Black Rose 1 1 0.0 10.0 45.01 3.69 VD VD
22 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 1 0.0 15.0 32.4 5.12 VD VD
23 076711 Jana Rothschedlová Linetka 4 2 0.0 30.0 33.36 4.98 BO BO
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000613 Zdena Pávková Mafie Street Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068911 Lucie Vočadlová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087814 Lýdie Urbanová A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO