Cz En

2. zkouška LA2

  1. Datum: 28. 02. 2015
  2. Závod: Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068114 Lucie Šimerová Candy 0 0 0.0 0.0 39.54 4.43 V V
2 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 1 0 0.0 5.0 34.79 5.03 V V
3 076711 Jana Rothschedlová Linetka 0 1 0.0 5.0 38.3 4.57 V V
4 076314 Jakub Šrám Noe Victory Dajavera 1 0 0.0 5.0 41.6 4.21 V V
5 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 43.59 4.01 V V
6 016813 Veronika Kučerová Hurricane Lady Dajavera 1 0 0.0 5.0 43.86 3.99 V V
7 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 2 0 0.0 10.0 33.52 5.22 VD VD
8 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 2 0 0.0 10.0 39.06 4.48 VD VD
9 023609 Nikol Netíková Anny 2 0 0.0 10.0 46.44 3.77 VD VD
10 029106 Lucie Frýdová Anything 4U od Zlatonosné říčky 3 0 0.0 15.0 35.15 4.98 VD VD
11 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 1 2 0.0 15.0 42.6 4.11 VD VD
12 015914 Pavla Bártová Enchanteur Lago Benea 1 1 7.74 17.74 57.74 3.03 D D
13 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček 4 2 0.0 30.0 44.42 3.94 BO BO
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027512 Věra Bařinková Camelia Prima Amita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020214 Helena Chrastilová Black Rose DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001914 Klára Kokešová Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071713 Lenka Čerychová Valeri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010214 Pavla Šteflová Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033813 Ivana Tamášová Cyráno Amazonka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069809 Michaela Cápalová A Little Fatima Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007314 Klára Babová Falling Gold Star Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060909 Martina Bartoková Noemi Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013413 Petra Škodová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO