Cz En

Jumping

  1. Datum: 14. 03. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 85.0 s
  7. Délka: 173.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 35.23 4.91 V V
2 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 36.69 4.72 V V
3 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 36.73 4.71 V V
4 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 38.13 4.54 V V
5 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.84 4.45 V V
6 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 39.82 4.34 V V
7 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 43.44 3.98 V V
8 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 46.21 3.74 V V
9 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 0 0.0 0.0 48.4 3.57 V V
10 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 1 0 0.0 5.0 35.76 4.84 V V
11 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 38.24 4.52 V V
12 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.0 5.0 41.06 4.21 V V
13 Sandi Petač Loti 0 1 0.0 5.0 44.98 3.85 V V
14 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 1 0.0 5.0 45.33 3.82 V V
15 041210 Šárka Honnerová Max 1 0 0.0 5.0 50.46 3.43 V V
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO