Cz En

Agility

  1. Datum: 14. 03. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 60.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 34.69 5.19 V V
2 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 37.1 4.85 V V
3 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 37.55 4.79 V V
4 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 39.28 4.58 V V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 44.94 4.01 V V
6 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.71 4.9 V V
7 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 1 0 0.0 5.0 38.01 4.74 V V
8 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 39.2 4.59 V V
9 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 1 0.0 5.0 41.29 4.36 V V
10 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 42.63 4.22 V V
11 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 42.9 4.2 V V
12 024615 Barbora Škarnitzlová Boomerang Valkar 0 1 0.0 5.0 44.6 4.04 V V
13 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 37.53 4.8 VD VD
14 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 2 0 0.0 10.0 38.43 4.68 VD VD
15 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 1 0.0 10.0 41.86 4.3 VD VD
16 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 1 1 0.0 10.0 43.85 4.1 VD VD
17 021510 Pavla Šerclová Angi 2 1 0.0 15.0 52.73 3.41 VD VD
18 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 2 0.0 15.0 56.6 3.18 VD VD
19 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 4 0 0.0 20.0 39.63 4.54 D D
20 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 4 0 0.0 20.0 40.09 4.49 D D
21 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 2 2 0.41 20.41 60.41 2.98 D D
DIS 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Kovač Milow vom Hause gurtler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048614 Petra Mondscheinová Auro Matteo Crazy Fellow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003215 Denisa Dlasková Cassius Malevil Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Kovač Why not black Z Kovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO