Cz En

Jumping

  1. Datum: 15. 03. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 140.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 28.23 4.96 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 28.35 4.94 V V
3 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 28.36 4.94 V V
4 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 28.42 4.93 V V
5 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 29.09 4.81 V V
6 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 29.99 4.67 V V
7 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.1 4.65 V V
8 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 31.77 4.41 V V
9 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 32.72 4.28 V V
10 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 34.05 4.11 V V
11 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.0 3.89 V V
12 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 0 0.0 0.0 38.64 3.62 V V
13 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 27.94 5.01 V V
14 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 29.97 4.67 V V
15 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 1 0 0.0 5.0 30.13 4.65 V V
16 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 30.34 4.61 V V
17 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 0 0.0 5.0 30.43 4.6 V V
18 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 31.14 4.5 V V
19 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 1 0.0 10.0 36.19 3.87 VD VD
20 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 2 0.0 10.0 37.53 3.73 VD VD
21 027208 Lucie Šebková High Fashion Cheslabben 1 1 0.0 10.0 41.34 3.39 VD VD
22 059313 Markéta Černá Nella 2 1 0.0 15.0 39.57 3.54 VD VD
23 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 3 0 0.0 15.0 39.98 3.5 VD VD
24 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 2 0.0 15.0 41.8 3.35 VD VD
25 021510 Pavla Šerclová Angi 3 1 0.0 20.0 40.27 3.48 D D
26 Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia 3 0 7.71 22.71 51.71 2.71 D D
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Kovač Milow vom Hause gurtler DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071011 Jitka Liznová Lunel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080114 Lucie Šebková Bayshore Stonehaven Cat´s Hat trick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024615 Barbora Škarnitzlová Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tina Kovač Why not black Z Kovarny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO