Cz En

Agility

  1. Datum: 15. 03. 2015
  2. Závod: Terezín - DogFriends FITMIN Cup (3/3) - FINÁLE
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 58.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 38.49 4.55 V V
2 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 39.02 4.48 V V
3 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 39.96 4.38 V V
4 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 41.49 4.22 V V
5 081311 Eva Roušalová A3Ch Viky 0 0 0.0 0.0 42.23 4.14 V V
6 Sandi Petač Loti 0 0 0.0 0.0 43.01 4.07 V V
7 032907 Petra Vaverková A3Ch Bart 0 0 0.0 0.0 48.52 3.61 V V
8 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold 0 0 0.0 0.0 49.94 3.5 V V
9 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 1 0 0.0 5.0 43.03 4.07 V V
10 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 1 0 0.0 5.0 45.53 3.84 V V
11 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 1 0 0.0 5.0 50.28 3.48 V V
12 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 1 0 0.0 5.0 51.45 3.4 V V
13 058614 Renata Michajličenková Kiki 1 0 0.0 5.0 51.81 3.38 V V
14 041210 Šárka Honnerová Max 1 0 0.0 5.0 52.49 3.33 V V
15 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 1 1 0.0 10.0 44.12 3.97 VD VD
16 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 2 0 0.0 10.0 44.32 3.95 VD VD
17 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 1 0.0 10.0 46.1 3.8 VD VD
18 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce 1 1 0.0 10.0 47.85 3.66 VD VD
19 001912 Radomila Schmiedová Barney 0 2 0.0 10.0 51.51 3.4 VD VD
20 082809 Lucie Šimáňová Akim 1 1 11.39 21.39 69.39 2.52 D D
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031413 Adéla Klepalová A3Ch Karoll Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO