Cz En

Agility LA1

  1. Datum: 28. 10. 2010
  2. Závod: Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 16
  11. Postupová rychlost: 3.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 0 0.0 0.0 27.1 4.87 V V
2 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's 0 0 0.0 0.0 29.48 4.48 V V
3 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 0 0 0.0 0.0 29.72 4.44 V V
4 035309 Hana Rajmanová Grisel Red Fox z Černobílých 0 0 0.0 0.0 29.77 4.43 V V
5 045508 Eva Homolková Dara 0 0 0.0 0.0 30.51 4.33 V V
6 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 1 0 0.0 5.0 26.81 4.92 V V
7 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 28.84 4.58 V V
8 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 30.01 4.4 V V
9 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 0 0.0 5.0 30.56 4.32 V V
10 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 1 0 0.0 5.0 32.33 4.08 V V
11 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 33.0 4.0 V V
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 1 0.0 5.0 33.03 4.0 V V
13 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.06 3.47 V V
14 058709 Lenka Svobodová Roxie Black Grand Calvera 0 1 0.0 5.0 40.73 3.24 V V
15 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 2 0 0.0 10.0 27.28 4.84 VD VD
16 050810 Eva Boháčová Alisia z Újezda nad lesy 2 0 0.0 10.0 29.28 4.51 VD VD
17 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak 1 1 0.0 10.0 34.15 3.87 VD VD
18 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 1 0.0 10.0 35.35 3.73 VD VD
19 029410 Kateřina Skálková Kerry 0 2 0.0 10.0 37.23 3.55 VD VD
20 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky 3 0 0.0 15.0 26.54 4.97 VD VD
21 047709 Olga Haisová Bára 2 1 0.0 15.0 38.82 3.4 VD VD
22 063809 Jana Vyžďurová Bizzy Bee Unique Forever 4 0 0.0 20.0 24.71 5.34 D D
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014410 Martina Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021510 Pavla Šerclová Angi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050509 Jana Haberzettlová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004710 Eva Modlingerová Gentleman Gimli Slezský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056108 Lucie Bubníková Blažena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077109 Lucie Majerčíková Fred DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS