Cz En

Agility LA1 - 2.

  1. Datum: 28. 10. 2010
  2. Závod: Praha Kyje - Podzimní dvojzkoušky
  3. Rozhodčí: Vostrá, Veronika (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 132.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 18
  11. Postupová rychlost: 2.81 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060408 Alexandra Křivohlavá Brisk Beetle Unique Forever 0 0 0.0 0.0 25.38 5.2 V V
2 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 0 0 0.0 0.0 25.98 5.08 V V
3 050810 Eva Boháčová Alisia z Újezda nad lesy 0 0 0.0 0.0 27.22 4.85 V V
4 056108 Lucie Bubníková Blažena 0 0 0.0 0.0 28.9 4.57 V V
5 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.48 4.48 V V
6 077109 Lucie Majerčíková Fred 0 0 0.0 0.0 29.93 4.41 V V
7 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 0.0 0.0 31.01 4.26 V V
8 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 0 0.0 0.0 32.25 4.09 V V
9 058709 Lenka Svobodová Roxie Black Grand Calvera 0 0 0.0 0.0 40.61 3.25 V V
10 064609 Květa Halfarová Taimee Aryakas Evdoxia Barking Bobby's 1 0 0.0 5.0 29.17 4.53 V V
11 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 1 0 0.0 5.0 30.49 4.33 V V
12 021510 Pavla Šerclová Angi 0 1 0.0 5.0 31.79 4.15 V V
13 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 1 0.0 5.0 31.89 4.14 V V
14 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 1 0.0 5.0 32.67 4.04 V V
15 038910 Lenka Kohoutková Kessy 0 1 0.0 5.0 33.62 3.93 V V
16 047709 Olga Haisová Bára 0 1 0.0 5.0 35.74 3.69 V V
17 063809 Jana Vyžďurová Bizzy Bee Unique Forever 1 1 0.0 10.0 26.56 4.97 VD VD
18 045508 Eva Homolková Dara 2 0 0.0 10.0 29.79 4.43 VD VD
19 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 30.08 4.39 VD VD
20 081509 Marcela Sobotková Pretty Unique Z Kovárny 1 1 0.0 10.0 35.06 3.76 VD VD
21 035309 Hana Rajmanová Grisel Red Fox z Černobílých 0 2 0.0 10.0 38.85 3.4 VD VD
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014410 Martina Langerová Barcy black Wilwarin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082209 Barbora Banýrová Budinka Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016310 Ivana Vlasáková Anthony Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045209 Petra Štrosová Cora Podina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050509 Jana Haberzettlová Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053010 Šárka Vajcová Gentleman of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004710 Eva Modlingerová Gentleman Gimli Slezský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS