Cz En

So_agility L

  1. Datum: 28. 03. 2015
  2. Závod: Horšovský Týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 32.93 4.89
2 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 34.44 4.67
3 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 0 0 0.0 0.0 36.24 4.44
4 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 1.0 1.0 41.0 3.93
5 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 35.18 4.58
6 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 35.93 4.48
7 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 36.18 4.45
8 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 33.27 4.84
9 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 1 0.0 10.0 37.39 4.31
10 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 2 0 0.0 10.0 39.82 4.04
11 096214 Jan Odvody Dalka od PČR 2 0 0.0 10.0 39.84 4.04
12 007514 Hana Kolářová Thomas 1 1 1.1 11.1 41.1 3.92
13 059712 Lenka Hlaváčková Sem 1 1 1.36 11.36 41.36 3.89
14 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 1 7.89 12.89 47.89 3.36
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 1 0 9.78 14.78 49.78 3.23
16 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka 1 2 1.17 16.17 41.17 3.91
17 059313 Markéta Černá Nella 2 1 4.35 19.35 44.35 3.63
18 043413 Radek Vandra Lucy 4 0 0.0 20.0 34.25 4.7
19 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers 4 0 0.0 20.0 35.98 4.47
20 039614 Jakub Morgenstern Vilda 1 1 33.14 43.14 73.14 2.2
DIS 078814 Patricia Beran Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032512 Libor Hlavatý Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013013 Lenka Hornová Connie Z Dejzyna dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007215 Jindřiška Kadeřábková Berta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Katarína Kolarovová Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037214 Hana Slachová Harry Potter Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074314 Martina Gilárová Asafa Oherský Rift DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072614 Lucie Morgensternová Šary DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS