Cz En

LARGE - JUMPING 1

  1. Datum: 04. 04. 2015
  2. Závod: Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore 0 0 0.0 0.0 31.48 5.59 V V
2 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.9 5.35 V V
3 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 33.84 5.2 V V
4 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo 0 0 0.0 0.0 34.13 5.16 V V
5 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 34.51 5.1 V V
6 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.03 5.02 V V
7 053212 Kateřina Červenková Krú Lískový voříšek 0 0 0.0 0.0 38.37 4.59 V V
8 078914 Renáta Černá Jerry 0 0 0.0 0.0 39.21 4.49 V V
9 081313 Romana Hanousková Fidorka Voříšková 0 0 0.0 0.0 40.25 4.37 V V
10 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 29.38 5.99 V V
11 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 1 0 0.0 5.0 34.26 5.14 V V
12 091314 Barbora Berešová Buddy 1 0 0.0 5.0 40.0 4.4 V V
13 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 2 0 0.0 10.0 31.69 5.55 VD VD
14 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 31.8 5.53 VD VD
15 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 38.03 4.63 VD VD
16 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 2 2.0 11.83 45.83 3.84 VD VD
17 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 1 0.0 20.0 39.51 4.45 D D
18 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 2 0.0 25.0 40.5 4.35 D D
19 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 6 0 5.0 34.86 48.86 3.6 BO BO
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055413 Lucie Kosánová Holly Sweet McClain Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035308 Jaroslava Podmolová Puma z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS