Cz En

AGILITY LA

  1. Datum: 06. 11. 2010
  2. Závod: Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman (SK)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.5 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.06 5.06
2 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 29.1 5.05
3 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.28 4.7
4 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.4 4.54
5 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 0 0.0 0.0 39.62 3.71
6 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 1 0.0 5.0 35.25 4.17
7 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 35.86 4.1
8 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 37.64 3.91
9 060508 Aneta Štěrbová Luce 0 1 0.0 5.0 39.69 3.7
10 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament 0 1 0.0 5.0 39.79 3.69
11 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel 2 0 0.0 10.0 28.78 5.11
12 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 2 0.0 10.0 33.99 4.32
13 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 36.58 4.02
14 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 3 0 0.0 15.0 36.67 4.01
15 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 3 0 0.0 15.0 36.87 3.99
16 017208 Jakub Veselý Xawo Bohemia Alké 1 1 6.91 16.91 48.91 3.01
17 024310 Lucie Kosánová Amy z Paleolitu 6 0 0.0 30.0 33.46 4.39
DIS 017407 Kateřina Bínová Arina z Jihomoravského kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolarovová Katarína (jen SO) Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena My DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dudková Veronika Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030604 Barbora Tobolová Čira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krawczuk Wanda Tenth Creek Ranch Dandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048109 Renata Křenová Beefeater Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034607 Lenka Březnová Saron Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000806 Marcela Čápková Busy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS