Cz En

JUMPING LA

  1. Datum: 06. 11. 2010
  2. Závod: Praha - Letňany - PRAGIL – PEDIGREE 2010
  3. Rozhodčí: Lukáčová, Iveta (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 48.0 s
  7. Délka: 117.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Ziolkowska Magdalena Leck Bohemia Alke 0 0 0.0 0.0 23.05 5.08
2 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 23.53 4.97
3 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 23.65 4.95
4 035604 Marcela Čápková Arny Plzeňský teufel 0 0 0.0 0.0 24.01 4.87
5 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 24.19 4.84
6 015305 Jan Smoček Gondor Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 24.67 4.74
7 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 1.34 1.34 32.34 3.62
8 032108 Iveta Hötzelová Quitin Miraja 0 0 1.92 1.92 32.92 3.55
9 017208 Jakub Veselý Xawo Bohemia Alké 0 0 2.84 2.84 33.84 3.46
10 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 24.4 4.8
11 000806 Marcela Čápková Busy Novterpod 1 0 0.0 5.0 25.49 4.59
12 034607 Lenka Březnová Saron Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 29.51 3.96
13 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 0 1 0.6 5.6 31.6 3.7
14 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče 0 1 4.27 9.27 35.27 3.32
15 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 1 0 4.34 9.34 35.34 3.31
16 Ziolkowska Magdalena My 0 2 0.0 10.0 28.66 4.08
17 037508 Mira Bednářová Amazon Extra Temperament 0 2 1.95 11.95 32.95 3.55
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024310 Lucie Kosánová Amy z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kolarovová Katarína (jen SO) Alsa Eldest Slovakia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084909 Jana Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Dudková Veronika Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030604 Barbora Tobolová Čira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033005 Romana Košťálová Quargo Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krawczuk Wanda Tenth Creek Ranch Dandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048109 Renata Křenová Beefeater Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060508 Aneta Štěrbová Luce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS