Cz En

LA2 II LA2

  1. Datum: 11. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.72 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 42.53 4.11 V V
2 059313 Markéta Černá Nella 1 0 0.0 5.0 39.19 4.47 V V
3 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 34.17 5.12 VD VD
4 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 2 0 0.0 10.0 34.42 5.08 VD VD
5 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 2 0 0.0 10.0 39.11 4.47 VD VD
6 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 0 2 1.8 11.8 48.8 3.59 VD VD
7 019614 Miroslav Florián Nirvana Aibara 0 0 12.13 12.13 59.13 2.96 VD VD
8 076711 Jana Rothschedlová Linetka 3 0 0.0 15.0 36.97 4.73 VD VD
9 022014 Hana Světelská Bat Colors of the Wind 3 2 0.0 25.0 45.37 3.86 D D
10 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 5 1 0.0 30.0 45.0 3.89 BO BO
DIS 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak FLAGRANT DELIRE de Loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070212 Michaela Nováková AC-DC Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080913 Simona Šišková A3Ch Berezi Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028312 Lenka Svobodová Dareios z Lhotecké linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068812 Eliška Tejkalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087814 Lýdie Urbanová Nice Fidget Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065814 Daniela Benešová Cirius z Letinské kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090912 Tereza Bohuslavová Lucky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090812 Robert Bohuslav Sushi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008113 Radka Formanová Elat Hero Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029010 Kateřina Janoštíková Azzaria Ivelbero's Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO