Cz En

AGILITY

  1. Datum: 18. 04. 2015
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2015
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.58 5.23 V V
2 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.08 5.16 V V
3 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 41.41 4.49 V V
4 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 1 0 0.0 5.0 40.63 4.58 V V
5 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 43.42 4.28 V V
6 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 4.0 9.08 53.08 3.5 VD VD
7 043612 Michaela Nováková Daisy 1 0 4.0 9.19 53.19 3.5 VD VD
8 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen 0 2 0.0 10.0 45.33 4.1 VD VD
9 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 2 0 0.0 10.0 48.34 3.85 VD VD
10 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 41.81 4.45 VD VD
11 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 0.0 15.0 41.99 4.43 VD VD
12 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 2 0 6.0 15.76 54.76 3.4 VD VD
13 311213 Ilona Machová Marty 1 0 12.0 16.54 60.54 3.07 D D
14 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 2 1 5.0 20.24 54.24 3.43 D D
15 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 2 0 17.0 26.99 65.99 2.82 BO BO
DIS Dzierzbicki Piotr Quily Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083612 Soňa Hejcmanová Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marczak Iwona Vanda Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070214 Irena Luxová Boogie Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS