Cz En

JUMPING

  1. Datum: 18. 04. 2015
  2. Závod: Lysá nad Labem - Superpes 2015
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 30.84 5.54 V V
2 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 32.47 5.27 V V
3 013608 Eva Linková Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 35.05 4.88 V V
4 002712 Marek Beneš Delta z Tau'ri 0 0 0.0 0.0 38.66 4.42 V V
5 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 3.0 3.27 45.27 3.78 V V
6 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 29.95 5.71 V V
7 086509 Iva Rácová Eager Eagle Nice of you to Come Bye 1 0 0.0 5.0 31.39 5.45 V V
8 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 32.32 5.29 V V
9 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 1 0 0.0 5.0 36.26 4.72 V V
10 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 1 0.0 5.0 37.09 4.61 V V
11 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 0.0 5.0 39.42 4.34 V V
12 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 39.89 4.29 V V
13 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top 1 0 0.0 5.01 42.01 4.07 V V
14 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 28.51 6.0 VD VD
15 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 28.85 5.93 VD VD
15 Dzierzbicki Piotr Quily Gulden Land 2 0 0.0 10.0 28.85 5.93 VD VD
16 Marczak Iwona Vanda Gulden Land 2 0 0.0 10.0 29.85 5.73 VD VD
17 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay 2 0 0.0 10.0 32.27 5.3 VD VD
18 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 2 0 0.0 10.0 36.05 4.74 VD VD
19 083612 Soňa Hejcmanová Sára 1 1 0.0 10.0 40.48 4.22 VD VD
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 311213 Ilona Machová Marty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045813 Šárka Mohoutová Debbie Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020615 Barbora Kozlová Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070214 Irena Luxová Boogie Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS