Cz En

Jumping 2

  1. Datum: 26. 04. 2015
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 31.34 5.36 V V
2 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 31.45 5.34 V V
3 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 31.58 5.32 V V
4 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 32.0 5.25 V V
5 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 32.16 5.22 V V
6 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 0 0 0.0 0.0 32.34 5.19 V V
7 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 32.41 5.18 V V
8 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 33.04 5.08 V V
9 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 33.14 5.07 V V
10 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 33.49 5.02 V V
11 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 0 0 0.0 0.0 33.72 4.98 V V
12 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.73 4.98 V V
13 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 33.91 4.95 V V
14 Barbara Członkowska AISZA u Gagi 0 0 0.0 0.0 34.09 4.93 V V
15 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 0.0 0.0 34.45 4.88 V V
16 Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku 0 0 0.0 0.0 34.58 4.86 V V
17 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 34.72 4.84 V V
18 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta 0 0 0.0 0.0 34.95 4.81 V V
19 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.21 4.77 V V
20 Anita Jančovičová Chilli Little Harisson 0 0 0.0 0.0 35.29 4.76 V V
21 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 36.26 4.63 V V
22 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 36.3 4.63 V V
23 009114 Jakub Vondra Max 0 0 0.0 0.0 37.42 4.49 V V
24 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 0.0 0.0 37.48 4.48 V V
25 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 37.68 4.46 V V
26 Zofia Kowalczewska ILLY od Prachovskych skal 0 0 0.0 0.0 38.04 4.42 V V
27 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 38.35 4.38 V V
28 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.67 0.67 39.67 4.23 V V
29 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 2.76 2.76 41.76 4.02 V V
30 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 1 0.0 5.0 35.04 4.79 V V
31 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 35.36 4.75 V V
32 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 36.46 4.61 V V
33 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 0 1 0.0 5.0 36.47 4.61 V V
34 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 1 0.0 5.0 36.48 4.61 V V
35 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 1 0.0 5.0 37.84 4.44 V V
36 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie 2 0 0.0 10.0 36.15 4.65 VD VD
37 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 1 1 0.0 10.0 37.21 4.51 VD VD
38 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky 0 1 8.46 13.46 47.46 3.54 VD VD
39 024211 Dagmar Peková Smaug 2 0 4.58 14.58 43.58 3.85 VD VD
40 Tinius Doreen Moema 2 1 0.36 15.36 39.36 4.27 VD VD
41 008811 Dana Mixová Adélka 2 0 5.84 15.84 44.84 3.75 VD VD
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030015 Kristýna Schreierová Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013213 Adéla Mikulová Ari z Chlumína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031411 Alena Zbožínková Arnold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013209 Alena Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058913 Lenka Kohoutková Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028514 Lucie Vytrhlíková Garbage Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085311 Zdena Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO