Cz En

Agility 1

  1. Datum: 25. 04. 2015
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 38.51 4.83 V V
2 Barbara Członkowska AISZA u Gagi 0 0 0.0 0.0 39.35 4.73 V V
3 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 0 0.0 0.0 39.71 4.68 V V
4 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.74 4.68 V V
5 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 39.92 4.66 V V
6 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 40.75 4.56 V V
7 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 42.24 4.4 V V
8 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 42.5 4.38 V V
9 040508 Lucie Bočková A3Ch Alissa z Bukovských Lesů 0 0 0.0 0.0 43.35 4.29 V V
10 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 2.33 2.33 46.33 4.01 V V
11 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 2.51 2.51 46.51 4.0 V V
12 031411 Alena Zbožínková Arnold 0 0 4.15 4.15 48.15 3.86 V V
13 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 37.19 5.0 V V
14 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník 1 0 0.0 5.0 37.64 4.94 V V
15 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 1 0 0.0 5.0 38.52 4.83 V V
16 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 1 0 0.0 5.0 39.1 4.76 V V
17 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 1 0 0.0 5.0 39.8 4.67 V V
18 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 1 0 0.0 5.0 40.26 4.62 V V
19 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 1 0 0.0 5.0 42.73 4.35 V V
20 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 0.0 5.0 42.84 4.34 V V
21 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 1 0.1 5.1 44.1 4.22 V V
22 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.61 5.61 44.61 4.17 V V
23 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 1 0 0.94 5.94 44.94 4.14 V V
24 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 6.09 6.09 50.09 3.71 VD VD
25 058510 Lucie Janošcová Hannibal Porubský květ 1 0 2.1 7.1 46.1 4.03 VD VD
26 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 1 2.86 7.86 46.86 3.97 VD VD
27 085311 Zdena Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 1 3.86 8.86 47.86 3.89 VD VD
28 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 40.28 4.62 VD VD
29 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 2 0.15 10.15 44.15 4.21 VD VD
30 Anita Jančovičová Chilli Little Harisson 0 2 0.31 10.31 44.31 4.2 VD VD
31 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 2 1.04 11.04 45.04 4.13 VD VD
32 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 1 1.97 11.97 45.97 4.05 VD VD
33 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 2 3.56 13.56 47.56 3.91 VD VD
34 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 2 6.06 16.06 50.06 3.72 D D
35 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 1 1.21 16.21 45.21 4.11 D D
36 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 1 1 6.22 16.22 50.22 3.7 D D
37 008811 Dana Mixová Adélka 0 1 11.33 16.33 55.33 3.36 D D
38 013209 Alena Lustyková Keysi 2 1 2.92 17.92 46.92 3.96 D D
39 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 2 2 3.3 23.3 47.3 3.93 D D
40 043412 Irena Hofmanová Daisy 1 1 15.69 25.69 59.69 3.12 D D
41 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 1 2 16.31 31.31 60.31 3.08 BO BO
DIS 040312 Martina Boháčová A3Ch Caysie Královská manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013213 Adéla Mikulová Ari z Chlumína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024211 Dagmar Peková Smaug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Michał Pieniak Eleila znad Antałowskiego Potoku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058614 Renata Michajličenková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000713 Ingrid Šefčíková Connie z Libavky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058913 Lenka Kohoutková Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073314 Petr Pacák Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028514 Lucie Vytrhlíková Garbage Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zofia Kowalczewska ILLY od Prachovskych skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Tinius Doreen Moema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009114 Jakub Vondra Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030015 Kristýna Schreierová Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027410 Romana Novosádová Beauty Victoria Harisson DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO