Cz En

Jumping II - Large - Junioři

  1. Datum: 19. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 32.47 4.84 V V
2 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 34.06 4.61 V V
3 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 34.44 4.56 V V
4 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 0 0 0.0 0.0 35.07 4.48 V V
5 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 0 0 0.0 0.0 35.34 4.44 V V
6 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 1.14 1.14 37.14 4.23 V V
7 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 0 0 2.96 2.96 38.96 4.03 V V
8 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 0 0 3.47 3.47 39.47 3.98 V V
9 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 4.24 4.24 40.24 3.9 V V
10 021813 Tereza Šrámková Kory 0 0 4.93 4.93 40.93 3.84 V V
11 094114 Eliška Gregorová Amy 1 0 0.0 5.0 33.09 4.74 V V
12 013014 Zuzana Soukupová Anna Sub tilia 1 0 0.0 5.0 35.12 4.47 V V
13 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 0 1 0.0 5.0 35.38 4.44 V V
14 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 35.94 4.37 V V
15 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 1 0 0.14 5.14 36.14 4.34 V V
16 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 0 0.75 5.75 36.75 4.27 V V
17 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 6.0 6.0 42.0 3.74 VD VD
18 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 1 1.31 6.31 37.31 4.21 VD VD
19 033909 Tereza Tužilová Wiki 0 1 1.42 6.42 37.42 4.2 VD VD
20 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 1 2.75 7.75 38.75 4.05 VD VD
21 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 1 4.45 9.45 40.45 3.88 VD VD
22 002512 Lucie Jašková Amia Valkar 2 0 0.0 10.0 33.41 4.7 VD VD
23 059313 Markéta Černá Nella 0 1 5.5 10.5 41.5 3.78 VD VD
24 077014 Simona Kučerová Ares Hannah Doggie 0 1 6.84 11.84 42.84 3.66 VD VD
25 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 1 1 1.85 11.85 37.85 4.15 VD VD
26 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 1 7.6 12.6 43.6 3.6 VD VD
27 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 0 2 4.34 14.34 40.34 3.89 VD VD
28 035913 Klára Marešová Claremon Clyde Aratinga 0 0 14.96 14.96 50.96 3.08 VD VD
29 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 2 1 0.0 15.0 34.78 4.51 VD VD
30 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 3 0 1.76 16.76 37.76 4.16 D D
31 059211 Kristýna Hejńáková Cherry Happy Bohemia Alké 2 1 2.34 17.34 38.34 4.09 D D
32 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 2 1 2.69 17.69 38.69 4.06 D D
33 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 0 1 13.85 18.85 49.85 3.15 D D
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073414 Stefan Pavlovič Watson Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076114 Kateřina Lacinová Elisabeth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072214 Michaela Cápalová Jamgiana Jenny Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS