Cz En

Agility I - Small - Junioři

  1. Datum: 18. 04. 2015
  2. Závod: Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 53.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.82 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 0 3.64 3.64 36.64 4.34 V V
1 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 3.64 3.64 36.64 4.34 V V
3 017410 Michaela Táflová Regina ze Souhvězdí orionu 0 0 3.78 3.78 36.78 4.32 V V
4 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 4.16 4.16 37.16 4.28 V V
5 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 0 0 4.64 4.64 37.64 4.22 V V
6 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 0 4.86 4.86 37.86 4.2 V V
7 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 32.94 4.83 V V
8 004414 Alena Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 5.59 5.59 38.59 4.12 V V
9 051513 Eliška Stocknerová Ketty 0 0 7.63 7.63 40.63 3.91 VD VD
10 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 1 0 2.88 7.88 35.88 4.43 VD VD
11 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 0 8.94 8.94 41.94 3.79 VD VD
12 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 0 0 11.08 11.08 44.08 3.61 VD VD
13 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 11.87 11.87 44.87 3.54 VD VD
14 041914 Vendula Hájková Arny z Herlifské stráně 0 0 14.11 14.11 47.11 3.38 VD VD
15 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 1 9.33 14.33 42.33 3.76 VD VD
16 007614 Hanka Kryšpínová Sally 0 1 9.69 14.69 42.69 3.72 VD VD
17 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 12.4 17.4 45.4 3.5 D D
18 051813 Karolína Hynková Cappi Charcharodon Carcharias 2 0 10.0 20.0 43.0 3.7 D D
19 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 2 13.17 23.17 46.17 3.44 D D
20 008014 Pavlína Hofmanová Keysi 1 2 18.08 33.08 51.08 3.11 BO BO
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077313 Petra Bouchalová Annie z Pařezové chaloupky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058411 Michaela Dvořáková Corálek Gold Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053510 Dominika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049511 Julie Wohanková Tricki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035112 Marie Houšková Leslie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018713 Alžběta Štaffová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011509 Anna Šipková Flurry Gold Lenfír DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008914 Kristýna Hejńáková Jess DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004712 Jana Mikulová Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS