Cz En

Prvomájové závody agility 2015 - J

  1. Datum: 01. 05. 2015
  2. Závod: Jičín - Prvomájové závody
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 039207 Dagmar Lukavská Adélka 0 0 0.0 0.0 39.66 4.44 V V
2 037611 Marcela Hejduková Essence of Love Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 39.4 4.47 V V
3 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 41.14 4.28 V V
4 025411 Zuzana Dvořáková Ruby Rosse Rapa-Nui 1 0 0.0 5.0 41.53 4.24 V V
5 041110 Dagmar Bašusová A3Ch Buddy 1 0 0.32 5.32 43.32 4.06 VD VD
6 003315 Markéta Krohová Chelsea Impossant Bohemia 1 0 4.83 9.83 47.83 3.68 VD VD
7 027311 Marie Kusá Incognito Perla z Polabí 0 1 5.26 10.26 48.26 3.65 VD VD
8 010511 Marie Horáková Dášenka 0 1 6.83 11.83 49.83 3.53 VD VD
9 050207 Pavla Hellebrandová Dita 0 0 22.67 22.67 65.67 2.68 D D
10 061013 Eva Ošťádalová Bombay Sapphire Tergy 1 0 31.23 36.23 74.23 2.37 BO BO
DIS 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020215 Lenka Kosová Daisy Mae DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017214 Marcela Hejduková Let´s Dance Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060913 Eva Ošťádalová Brandy Tergy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060614 Kateřina Podpěrová Iness Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057912 Hana Šejnohová Laky Nadace Majme srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069212 Monika Šormová Azurit Majlia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Krystyna Tokaruk Garshii DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046211 Martina Imlaufová Aurelia Minora Per Eleganter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029810 Hana Šejnohová Cory Murphy's Law DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058412 Iveta Štejfová Šaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015407 Petra Hamtilová A3Ch Hannah Ithaka Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067011 Zuzana Dvořáková Fab Fleece z Vrbové Lhoty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS