Cz En

Jumping NE L

  1. Datum: 17. 05. 2015
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Glossová, Michaela (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 153.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 26.41 5.79
2 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 26.95 5.68
3 019912 Ilona Liebichová Eks 0 0 0.0 0.0 28.24 5.42
4 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 29.31 5.22
5 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 29.62 5.17
6 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.02 5.1
7 049012 Kateřina Mertová Amy 0 0 0.0 0.0 30.32 5.05
8 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 31.55 4.85
9 067113 Nikola Rašplová Rokoko Aibara 0 0 0.0 0.0 32.28 4.74
10 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje 0 0 0.0 0.0 32.54 4.7
11 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 0 0 0.0 0.0 34.15 4.48
12 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady 0 0 0.0 0.0 37.66 4.06
13 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 0 0.0 0.0 37.93 4.03
14 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 0 0 0.0 0.0 38.01 4.03
15 019814 Anna Kábová Eby 0 0 1.06 1.06 41.06 3.73
16 007713 Klára Baštýřová Black Star Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 27.58 5.55
17 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 1 0 0.0 5.0 28.77 5.32
18 004315 Marcela Krejčíková Barnabas BreeEyk Fast and Foolish 1 0 0.0 5.0 29.88 5.12
19 007813 Klára Baštýřová Go Quietli Silver Breeze 1 0 0.0 5.0 30.8 4.97
20 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei 1 0 0.0 5.0 34.83 4.39
21 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 0 2 0.0 10.0 39.3 3.89
22 015515 Dana Havle Benu 0 0 20.75 20.75 60.75 2.52
23 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 6 0 0.0 30.0 29.77 5.14
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024015 Barbara Lehrmundová Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006215 Lenka Kašparová Grace Jessie Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096214 Jan Odvody Dalka od PČR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033412 Tomáš Huml Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062114 Lenka Kučerová Adélka z Žichlického zámku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044412 Barbora Múdra Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS