Cz En

Jumping L

  1. Datum: 17. 05. 2014
  2. Závod: Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 126.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 25.56 4.93
2 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich 0 0 0.0 0.0 29.91 4.21
3 035111 Alena Jancurová Aura Michelle My Záhir 0 0 2.31 2.31 36.31 3.47
4 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 4.59 4.59 38.59 3.27
5 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 1 0 0.0 5.0 25.81 4.88
6 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 0.0 5.0 28.62 4.4
7 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 1 0 0.0 5.0 29.13 4.33
8 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 0 1 2.47 7.47 36.47 3.45
9 002413 Miloslava Beranová Johnny Kwanah 1 0 2.78 7.78 36.78 3.43
10 002513 Miloslava Beranová Jolly Kwanah 0 0 9.65 9.65 43.65 2.89
11 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka 0 2 0.0 10.0 25.22 5.0
12 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 1 1 0.0 10.0 26.34 4.78
13 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei 2 0 0.0 10.0 26.5 4.75
14 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche 2 0 0.0 10.0 27.0 4.67
15 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 2 0 0.82 10.82 34.82 3.62
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 3 0 0.0 15.0 26.57 4.74
17 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 3 0 0.0 15.0 28.09 4.49
18 061613 Nikola Zasadilová Sidney 1 1 11.12 21.12 45.12 2.79
19 052711 Marta Hlaváčková Bargo Chocolate Evallens 2 1 10.19 25.19 44.19 2.85
20 096614 Michaela Kabešová Nice Blueberry Great Lady 5 0 1.4 26.4 35.4 3.56
21 052811 Marta Hlaváčková Alwin od Vrbenských rybníků 2 2 16.25 36.25 50.25 2.51
22 003914 Denisa Macháčková Tullamore Dew Lukato Gold 2 1 21.89 36.89 55.89 2.25
23 056414 Marta Hlaváčková Amálka od Vrbenských rybníků 4 1 15.5 40.5 49.5 2.55
DIS 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049312 Eva Lišková Fata Morgana od Bílé laně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092212 Tereza Šímová ÁDA ISDS CZ/314599 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036515 Eva Hamrová Lexie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070314 Kateřina Veselá Ellis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021213 Gabriela Uhlířová Cupido Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036214 Vilém Čekajle Castro Fidel Štíhlouš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016215 Tereza Schnelzerová Extra Happy Harmony Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023613 Eva Lišková Florian od Bílé laně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002814 Zuzana Moravcová Essy z Hodějovských strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048714 Kristýna Hanzlíková Night Rider Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS