Cz En

Jumping

  1. Datum: 08. 05. 2015
  2. Závod: Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 31.81 5.5
2 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka 0 0 0.0 0.0 32.35 5.41
3 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 34.34 5.1
4 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.6 5.06
5 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 35.35 4.95
6 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 36.0 4.86
7 075012 Jana Grygarová Charlie Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.19 5.61
8 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 34.31 5.1
9 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant 1 0 0.0 5.0 35.22 4.97
10 043413 Radek Vandra Lucy 0 1 0.0 5.0 37.62 4.65
11 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball 2 0 0.0 10.0 35.94 4.87
12 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 1 1 3.0 13.0 45.0 3.89
13 001612 Michaela Švejdová A-Betty Queen of Garden 0 2 3.48 13.48 45.48 3.85
14 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 3 0 0.0 15.0 34.35 5.09
15 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej 1 2 0.0 15.0 40.66 4.3
16 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera 3 0 2.09 17.09 44.09 3.97
17 045610 Vladimíra Čištínová Elis Ayky 2 2 0.0 20.0 41.59 4.21
18 001910 Eva Vácová Antonie Barunidlo 1 0 16.43 21.43 58.43 3.0
19 083912 Alena Winterová Dusty 3 1 5.0 25.0 47.0 3.72
DIS 066913 Kateřina Friedrichová Madla Agisha Cordata DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067314 Gabriela Krejsová Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063812 Ivana Vošahlíková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS