Cz En

Agility I Open

  1. Datum: 23. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.61 5.03 V V
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 33.02 4.97 V V
3 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 33.05 4.96 V V
4 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.27 4.79 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 34.65 4.73 V V
6 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 35.46 4.62 V V
7 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 35.74 4.59 V V
8 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 36.51 4.49 V V
9 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 37.12 4.42 V V
10 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 37.96 4.32 V V
11 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 38.76 4.23 V V
12 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.72 0.72 39.72 4.13 V V
13 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.73 0.73 39.73 4.13 V V
14 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.97 0.97 39.97 4.1 V V
15 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 1.1 1.1 40.1 4.09 V V
16 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 0 0 2.05 2.05 41.05 4.0 V V
17 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 33.18 4.94 V V
18 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 33.72 4.86 V V
19 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 34.82 4.71 V V
20 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 1 0 0.0 5.0 34.84 4.71 V V
21 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 35.75 4.59 V V
22 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 36.01 4.55 V V
23 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 36.31 4.52 V V
24 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 0.0 5.0 38.3 4.28 V V
25 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 1 0.3 5.3 39.3 4.17 V V
26 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 0 2.37 7.37 41.37 3.96 VD VD
27 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 1 3.82 8.82 42.82 3.83 VD VD
28 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 1 0 4.9 9.9 43.9 3.74 VD VD
29 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 2 0 0.0 10.0 32.53 5.04 VD VD
30 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia 2 0 0.0 10.0 35.19 4.66 VD VD
31 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje 1 1 0.0 10.0 36.71 4.47 VD VD
32 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 2 0 0.0 10.0 37.35 4.39 VD VD
33 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 2 0 0.0 10.0 38.76 4.23 VD VD
34 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 2 0 0.0 10.0 38.83 4.22 VD VD
35 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 1 1 1.35 11.35 40.35 4.06 VD VD
36 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 1 1 1.72 11.72 40.72 4.03 VD VD
37 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 1 1 4.72 14.72 43.72 3.75 VD VD
38 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 2 5.86 15.86 44.86 3.66 VD VD
39 071613 Jakub Slavík Darwin 1 2 4.25 19.25 43.25 3.79 D D
40 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 2 9.63 19.63 48.63 3.37 D D
41 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility 3 0 5.4 20.4 44.4 3.69 D D
42 Anita Jančovičová Charlotte Isabell Harisson - "Izzi" 2 2 4.08 24.08 43.08 3.81 D D
43 Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" 3 2 2.49 27.49 41.49 3.95 BO BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071013 Daniel Navrátil Xatie Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067214 Lucie Janošcová Zen Moravské Srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO