Cz En

Agility II Open

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých
  3. Rozhodčí: Lapanja, Mirja (SI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.51 4.67 V V
2 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 39.12 4.6 V V
3 Olga Kwiecień EXTREME BRAVEHEART Willa Mora - "Brava" 0 0 0.0 0.0 39.21 4.59 V V
4 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 40.41 4.45 V V
5 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 40.63 4.43 V V
6 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 42.05 4.28 V V
7 031808 Jiří Sahaj Beruška 0 0 0.0 0.0 42.45 4.24 V V
8 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 42.47 4.24 V V
9 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 43.36 4.15 V V
10 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.05 4.09 V V
11 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 0 0.0 0.0 44.15 4.08 V V
12 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn 0 0 0.0 0.0 44.36 4.06 V V
13 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 44.65 4.03 V V
14 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.15 0.15 45.15 3.99 V V
15 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.57 0.57 45.57 3.95 V V
16 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.97 0.97 45.97 3.92 V V
17 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 0 0 3.52 3.52 48.52 3.71 V V
18 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin 0 0 4.86 4.86 49.86 3.61 V V
19 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 38.68 4.65 V V
20 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" 1 0 0.0 5.0 39.31 4.58 V V
21 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 40.52 4.44 V V
22 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 1 0 0.0 5.0 41.04 4.39 V V
23 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 41.1 4.38 V V
24 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 1 0.0 5.0 42.05 4.28 V V
25 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 1 0 0.0 5.0 42.2 4.27 V V
26 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 1 0.0 5.0 43.9 4.1 V V
27 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 1 0.0 5.0 43.98 4.09 V V
28 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 44.93 4.01 V V
29 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 0 1.43 6.43 46.43 3.88 VD VD
30 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 1 1.82 6.82 46.82 3.84 VD VD
31 067214 Lucie Janošcová Zen Moravské Srdce 1 0 5.34 10.34 50.34 3.58 VD VD
32 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 0 6.02 11.02 51.02 3.53 VD VD
33 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia 1 0 6.16 11.16 51.16 3.52 VD VD
34 Anita Jančovičová Charlotte Isabell Harisson - "Izzi" 1 1 5.4 15.4 50.4 3.57 VD VD
35 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu 3 0 0.54 15.54 45.54 3.95 VD VD
36 066914 Miroslava Mihoková Mesi 2 1 0.7 15.7 45.7 3.94 VD VD
37 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 2 2.41 22.41 47.41 3.8 D D
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083713 Lenka Korbélyiová Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058208 Michaela Vokurková A3Ch Carneval Metuje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025212 Jana Kopřivová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008512 Michaela Vokurková Banditt Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO