Cz En

agility open S

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Nymburk - NymburkCup
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 36.35 4.18
2 047109 Kateřina Chalušová Gledis Mandylion 0 0 0.0 0.0 37.84 4.02
3 080212 Tereza Lukavská Figaro Z Krchlebského dvora 0 0 0.0 0.0 40.09 3.79
4 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 40.49 3.75
5 069114 Tereza Lukavská Scooby 0 0 0.0 0.0 40.81 3.72
6 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival 0 0 0.0 0.0 41.14 3.69
7 008811 Dana Mixová Adélka 0 0 0.0 0.0 41.38 3.67
8 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika 0 0 0.77 0.77 42.77 3.55
9 036410 Jitka Kuhnová Sam 0 0 2.82 2.82 44.82 3.39
10 016613 Lucie Šmejdová Jackie 1 0 0.0 5.0 34.57 4.4
11 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 1 0 0.0 5.0 34.8 4.37
12 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 35.36 4.3
13 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 1 0 0.0 5.0 37.51 4.05
14 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 0 1 0.0 5.0 38.37 3.96
15 028214 Dana Kafková Sam 1 0 0.0 5.0 39.79 3.82
16 034014 Kristýna Jandová Max 0 1 0.0 5.0 39.92 3.81
17 041514 Lucie Vaňková Here She Comes Arwin 0 1 0.24 5.24 42.24 3.6
18 089412 Marta Kozáková Baghira z Karolínčina království 0 1 1.49 6.49 43.49 3.5
19 040614 Pavlína Seyfriedová Afrodité Bela z Letné 1 0 4.93 9.93 46.93 3.24
20 059014 Lenka Jarkulišová Meggie Svatá Kateřina 2 0 0.0 10.0 38.08 3.99
21 062713 Martina Imlaufová A3Ch Crazy Cleopatra Of Great Olympia 0 1 5.26 10.26 47.26 3.22
22 040114 Michaela Mruvčinská Monty 0 0 10.28 10.28 52.28 2.91
23 022415 Kateřina Vítová Antonín od Mlynáře 0 0 11.46 11.46 53.46 2.84
24 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 0 1 8.32 13.32 50.32 3.02
25 036910 Jana Hořínková Kenya Zaječická Horka 0 0 17.18 17.18 59.18 2.57
26 043307 Blanka Lauterbachová Terry 1 0 13.69 18.69 55.69 2.73
27 029214 Lenka Bednářová Oxana ze Západní stráně 2 0 10.33 20.33 52.33 2.9
28 026714 Monika Svatošová Rozárka 1 2 5.93 20.93 47.93 3.17
29 047814 Iveta Sedláková Matýsek 1 1 12.37 22.37 54.37 2.8
30 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 1 0 22.96 27.96 64.96 2.34
31 022813 Diana Vyskočilová County Antrim Dandelion Czech 2 1 17.48 32.48 59.48 2.56
32 022513 Michaela Fišerová Agátka 2 2 22.17 42.17 64.17 2.37
DIS 005915 Kristýna Hejduková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027613 Jana Hořínková Bassira od Hlučínského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058414 Blanka Kyselová Boreggo Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010515 Michaela Tůmová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055614 Kateřina Vítová Adélka od Mlynáře DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057613 Markéta Zákružná Airin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048811 Markéta Hrdá Meggi Talovín DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032715 Monika Svatošová Chiria Elsa Garbo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS