Cz En

agility open L

  1. Datum: 24. 05. 2015
  2. Závod: Nymburk - NymburkCup
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 73.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land 0 0 0.0 0.0 34.9 4.36
2 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 0 0 0.0 0.0 36.13 4.21
3 068812 Eliška Tejkalová Leia 0 0 0.0 0.0 40.18 3.78
4 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých 0 0 2.27 2.27 44.27 3.43
5 056314 Petra Míková Argos Little Bad Arnesi Dalečín 0 0 4.88 4.88 46.88 3.24
6 015912 Kateřina Veinlichová Beauty Angie ze Štokova 1 0 0.0 5.0 32.9 4.62
7 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM 1 0 0.0 5.0 34.03 4.47
8 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 34.07 4.46
9 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 0.0 5.0 38.95 3.9
10 034314 Marcela Červená Fleur Těchlovice 1 0 1.18 6.18 43.18 3.52
11 311213 Ilona Machová Marty 1 0 3.29 8.29 45.29 3.36
12 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill 2 0 0.0 10.0 32.66 4.65
13 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice 2 0 0.0 10.0 33.8 4.5
14 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 2 0 0.0 10.0 34.8 4.37
15 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 2 0 0.0 10.0 36.36 4.18
16 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik 1 1 0.0 10.0 37.33 4.07
17 068011 Monika Svatošová A3Ch Gyro Xapatán 1 1 0.0 10.0 41.43 3.67
18 089714 Eliška Sojková Banán Aibara 2 0 2.37 12.37 44.37 3.43
19 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 2 0.0 15.0 41.17 3.69
20 024315 Tereza Šoutová Arria Vigilo 1 0 19.49 24.49 61.49 2.47
21 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia 1 2 25.1 40.1 67.1 2.27
DIS 078914 Renáta Černá Jerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040315 Klára Lukavská Kassidy Z Korycanských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013115 Zuzana Pavelková Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053614 Josef Žák Cézar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018912 Martina Černá Hollywood Black Asocjacja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033414 Renata Ďoubalíková Omen Star Aknel Top DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049714 Radim Stanka Lump DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS