Cz En

Speciální závod - Agility

  1. Datum: 30. 05. 2015
  2. Závod: Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 148.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.89 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič Iris Ikea Shadow Of Aire - "Ikea" 0 0 0.0 0.0 29.78 4.97 V V
2 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.68 4.82 V V
3 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 0 0.0 0.0 31.01 4.77 V V
4 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 31.07 4.76 V V
5 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.28 4.73 V V
5 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.28 4.73 V V
6 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 0 0 0.0 0.0 31.59 4.69 V V
7 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 0 0 0.0 0.0 32.46 4.56 V V
8 079612 Barbora Valentinová Belize Bolkovský dvůr 0 0 0.0 0.0 32.64 4.53 V V
9 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 32.69 4.53 V V
10 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 33.28 4.45 V V
11 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 33.63 4.4 V V
12 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.28 4.32 V V
13 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 0 0 0.0 0.0 34.63 4.27 V V
14 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka 0 0 2.73 2.73 40.73 3.63 V V
15 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 30.13 4.91 V V
16 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 0 0.0 5.0 30.78 4.81 V V
17 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec 1 0 0.0 5.0 31.25 4.74 V V
18 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 31.57 4.69 V V
19 080111 Martina Wasserbauerová Hammel Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 31.9 4.64 V V
20 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 32.09 4.61 V V
21 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold 1 0 0.0 5.0 33.15 4.46 V V
22 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 33.16 4.46 V V
23 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers 0 1 0.0 5.0 33.88 4.37 V V
24 012812 Adriana Slezáková A3Ch Baghera Secret Artic Shine 1 0 0.0 5.0 35.06 4.22 V V
25 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 35.12 4.21 V V
26 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 35.43 4.18 V V
27 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 35.83 4.13 V V
28 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant 1 0 0.0 5.0 36.18 4.09 V V
29 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 36.54 4.05 V V
30 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 0 0.0 5.0 37.35 3.96 V V
31 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 0 1 0.35 5.35 38.35 3.86 V V
32 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 1.11 6.11 39.11 3.78 VD VD
33 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 1 0 1.53 6.53 39.53 3.74 VD VD
34 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 1 3.57 8.57 41.57 3.56 VD VD
35 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 2 0 0.0 10.0 29.98 4.94 VD VD
36 Helena Potfajová Jacuzzi - "Zippy Fast" 2 0 0.0 10.0 31.49 4.7 VD VD
37 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 2 0 0.0 10.0 31.66 4.67 VD VD
38 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 32.81 4.51 VD VD
39 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 2 0 0.0 10.0 33.86 4.37 VD VD
40 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 2 0 0.0 10.0 34.25 4.32 VD VD
41 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak 2 0 0.0 10.0 34.43 4.3 VD VD
42 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love 2 0 0.0 10.0 34.93 4.24 VD VD
43 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 2 0 0.0 10.0 35.76 4.14 VD VD
44 090609 Michal Pivka Garp Svěží vítr 2 0 0.0 10.0 35.81 4.13 VD VD
45 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 2 0 0.0 10.0 36.01 4.11 VD VD
46 034412 Eliška Vejrostová Ashenn Lee Z Chotyně 1 1 0.0 10.0 36.48 4.06 VD VD
47 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 1 0.0 10.0 37.17 3.98 VD VD
48 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 1 1 0.0 10.0 37.23 3.98 VD VD
49 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku - "AiA" 1 1 0.0 10.0 37.28 3.97 VD VD
50 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 2 0.0 10.0 37.76 3.92 VD VD
51 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 30.5 4.85 VD VD
52 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 32.91 4.5 VD VD
53 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 32.93 4.49 VD VD
54 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 3 0 0.0 15.0 36.83 4.02 VD VD
55 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 0 2 5.09 15.09 43.09 3.43 VD VD
56 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 2 0 5.78 15.78 43.78 3.38 VD VD
57 061110 Martin Ševčík CI Colleen´s Amazing Amy 3 0 3.73 18.73 41.73 3.55 D D
58 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 1 0 13.99 18.99 51.99 2.85 D D
59 Erika Jakab Taff Mawlch - "Taff" 3 0 4.12 19.12 42.12 3.51 D D
60 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 4 0 0.0 20.0 34.15 4.33 D D
61 013611 Lucie Vavrečková Algida Ice Rainy Love 3 1 1.96 21.96 39.96 3.7 D D
62 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 3 1 2.38 22.38 40.38 3.67 D D
63 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 1 2 8.1 23.1 46.1 3.21 D D
64 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra 4 1 0.0 25.0 35.66 4.15 D D
65 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 3 0 10.43 25.43 48.43 3.06 D D
66 083413 Petra Ušelová Black Race Crazy Sun 2 1 11.85 26.85 49.85 2.97 BO BO
67 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 5 0 1.91 26.91 39.91 3.71 BO BO
68 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 5 1 0.0 30.0 35.69 4.15 BO BO
69 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip 4 2 13.01 43.01 51.01 2.9 BO BO
70 Marcela Olejárová BONEY M Redfest - "Boney" 4 2 17.13 47.13 55.13 2.68 BO BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000213 Jana Hazuková Berry z Vysokého Újezda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070012 Alena Trýznová Alabaster Head Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053013 Aneta Vojtěšková Fibienne Z jasmínových hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041912 Tereza Weichslová All For One Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Brenna" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Pavol Vakonič Fiona Fly Shadow Of Aire - "Fiona" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031810 Martin Ševčík Admit Beauty Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078311 Petra Kopecká Diamond Inessa Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025711 Alena Kynclová Bizzy Z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050213 Vladimíra Králová Nikolas Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Petra Meszaros Zen Lucky Summer - "Taco" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048213 Jana Braunerová Jake Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056013 Petr Müller Iggy z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dóra Bali Shakti Se Faith In You - "Jayzee" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050110 Petr Dostál Bandito's Boomerang Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054409 Petra Pekárková Eseja Slezský Hrádek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017513 Vendula Jarošová Amaya Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023913 Eva Andělová ADEEN Carwera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051114 Nikol Vydrová Nexee´s Chinchero Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077714 Sabina Jurková Beniamino Fiammante Astro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070112 Alena Trýznová A Little Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002414 Tomáš Mika Witty Akumulator DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013815 Denisa Marcinová Incredible Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088214 Adéla Zapletalová Brixie Bohemians Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO