Cz En

So-LA2 LA2

  1. Datum: 29. 01. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 014
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 71.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 36.13 4.43 V V
2 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 0 0.0 0.0 40.25 3.98 V V
3 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 42.5 3.76 V V
4 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 0 0.0 0.0 45.09 3.55 V V
5 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 1 0 0.0 5.0 37.92 4.22 V V
6 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 1 0.0 5.0 41.82 3.83 V V
7 030708 Veronika Chadimová Wiky 1 1 0.0 10.0 38.56 4.15 VD VD
8 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 2 0 0.0 10.0 41.01 3.9 VD VD
9 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 2 1 0.0 15.0 42.07 3.8 VD VD
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008910 Irena Kochová Rejsek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO