Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 30. 01. 2011
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 014
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.38 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 009409 Monika Jungrová Daisy Novterpod 0 0 0.0 0.0 35.4 4.29
2 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.49 4.28
3 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 38.21 3.98
4 018007 Martina Kučerová Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 40.48 3.75
5 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 0 0 0.0 0.0 44.68 3.4
6 024610 Milena Vrbová Essie Davis Beami Šahrak 0 0 1.41 1.41 46.41 3.28
7 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 0 0.0 5.0 33.61 4.52
8 030708 Veronika Chadimová Wiky 1 0 0.0 5.0 36.41 4.17
9 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 1 0 0.0 5.0 37.66 4.04
10 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 1 0.0 5.0 38.14 3.99
11 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 1 0.0 5.0 39.08 3.89
12 056208 Eva Neumannová Bendjoy 0 1 0.0 5.0 42.1 3.61
13 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 1 1.86 6.86 46.86 3.24
14 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 1 3.9 8.9 48.9 3.11
15 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 0 2 0.0 10.0 43.59 3.49
16 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 3 0 0.0 15.0 35.06 4.34
17 051310 Jakub Štýbr Putee Deabei 3 0 0.0 15.0 38.57 3.94
18 Iwona Golab Dark Raider Rising Sun 3 1 0.0 20.0 37.73 4.03
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039010 Kateřina Pospíšilová Bessi ze Zátoče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019510 Ladka Skopalová Berry from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000411 Anežka Strachová Cipsy Chik Bártova Lipa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Olga Kwiecien-Maniewska ELYTTIS DI RESSNAIS Wapini von Folge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS