Cz En

Jumping So

  1. Datum: 13. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.52 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.56 5.2
2 Rylska Monika Chica/Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 37.26 5.1
3 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling 0 0 0.0 0.0 37.74 5.03
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 37.75 5.03
5 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 38.1 4.99
6 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 38.26 4.97
7 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 38.57 4.93
8 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land 0 0 0.0 0.0 38.74 4.9
9 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 38.78 4.9
10 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 38.9 4.88
11 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 0 0.0 0.0 38.98 4.87
12 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 0 0 0.0 0.0 39.38 4.82
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 39.47 4.81
14 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 39.56 4.8
15 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 39.77 4.78
16 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 39.81 4.77
17 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 40.11 4.74
18 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 0 0.0 0.0 40.38 4.71
19 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 40.86 4.65
20 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 0 0 0.0 0.0 41.08 4.63
21 Luchowska Beata Nilla / Morgans ULTIMATE STAR 0 0 0.0 0.0 41.96 4.53
22 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 1.44 1.44 43.44 4.37
23 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 36.47 5.21
24 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 37.99 5.0
25 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 38.14 4.98
26 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 38.72 4.91
27 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 38.8 4.9
28 Dzierzbicki Piotr Finka / Quily Gulden Land 1 0 0.0 5.0 38.86 4.89
29 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.92 4.88
30 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 1 0 0.0 5.0 39.25 4.84
31 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 39.83 4.77
32 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.49 4.69
33 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 40.6 4.68
34 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 40.84 4.65
35 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 41.21 4.61
36 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků 1 0 0.0 5.0 41.23 4.61
37 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 41.33 4.6
38 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 41.72 4.55
39 Golab Iwona Kite 0 1 0.0 5.0 41.76 4.55
40 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa 0 1 0.0 5.0 41.97 4.53
41 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 1 0 0.22 5.22 42.22 4.5
42 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.34 5.34 42.34 4.49
43 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 1.06 6.06 43.06 4.41
44 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 1 2.07 7.07 44.07 4.31
45 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 0 1 2.22 7.22 44.22 4.3
46 071011 Jitka Liznová Lunel 1 0 2.83 7.83 44.83 4.24
47 Skaja Anna Killer/POWERFUL ENERGY DRINK Delayla 1 0 4.36 9.36 46.36 4.1
48 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 37.25 5.1
49 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 2 0 0.0 10.0 37.77 5.03
50 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 2 0 0.0 10.0 39.39 4.82
51 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 2 0 0.0 10.0 41.08 4.63
52 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro 1 0 7.39 12.39 49.39 3.85
53 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 0 2 2.86 12.86 44.86 4.24
54 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 1 0.0 15.0 39.12 4.86
55 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 2 1 0.0 15.0 40.31 4.71
56 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej 2 0 5.28 15.28 47.28 4.02
57 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 1 7.35 17.35 49.35 3.85
58 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 2 0 7.59 17.59 49.59 3.83
59 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 2 1 3.76 18.76 45.76 4.15
60 047314 Jan Kadlec Anomis Wächter Vinces 1 2 3.99 18.99 45.99 4.13
61 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 15.08 20.08 57.08 3.33
62 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling 0 1 15.61 20.61 57.61 3.3
63 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 5 0 0.0 25.0 41.19 4.61
64 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod 2 2 11.26 31.26 53.26 3.57
65 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 3 2 9.09 34.09 51.09 3.72
66 011114 Ivana Ondrušová Apolo 2 1 26.04 41.04 68.04 2.79
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pieniak Michał Fleur / Shakti Se F'Grande Fuoco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zawistowska Karolina Juddy / NNL S'Jayanti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marczak Iwona Mo / Vanda Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081713 Hana Marková Alfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kunkel Agnieszka CzokoLoko / Morgans BEAST DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Domaszewicz Robert Kaira / Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pruska Agata Li / I'm brownie Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kruszewska Magdalena Shadow / B'MIRACLE OF LOVE Forest Land Chilabo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS