Cz En

Agility So

  1. Datum: 13. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Herendy, Veronika (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 189.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Rylska Monika Chica/Shakti Se FreeX Chiquita Banana 0 0 0.0 0.0 36.89 5.12
2 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.93 5.12
3 Golab Iwona Kite 0 0 0.0 0.0 38.96 4.85
4 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.06 4.84
5 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 39.08 4.84
6 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 0 0.0 0.0 39.2 4.82
7 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 39.21 4.82
8 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 39.79 4.75
9 074012 Jakub Štýbr A3Ch Ykuk Deabei 0 0 0.0 0.0 40.48 4.67
10 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 0 0.0 0.0 40.65 4.65
11 Marczak Iwona Mo / Vanda Gulden Land 0 0 0.0 0.0 40.69 4.64
12 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 0 0 0.0 0.0 41.04 4.61
13 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 41.37 4.57
14 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 42.08 4.49
15 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 42.18 4.48
16 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 42.23 4.48
17 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 42.29 4.47
18 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 0 0 0.0 0.0 43.2 4.38
19 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 0.0 0.0 44.12 4.28
20 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 1 0 0.0 5.0 36.31 5.21
21 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 38.58 4.9
22 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 38.88 4.86
23 059511 Olga Edrová Tom Miveko 1 0 0.0 5.0 39.29 4.81
24 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 39.49 4.79
25 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 39.5 4.78
26 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.15 4.71
27 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 40.42 4.68
27 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 40.42 4.68
29 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej 1 0 0.0 5.0 40.82 4.63
30 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 40.95 4.62
31 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 42.08 4.49
32 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 42.09 4.49
33 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 42.41 4.46
34 Dzierzbicki Piotr Finka / Quily Gulden Land 0 1 0.0 5.0 42.47 4.45
35 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 43.35 4.36
36 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 1 0.0 5.0 43.37 4.36
37 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 1 0.0 5.0 43.62 4.33
38 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice 0 1 0.0 5.0 44.36 4.26
39 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 1 0 0.0 5.0 44.47 4.25
40 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 1 0.0 5.0 45.79 4.13
41 002909 Nikola Vitulová A3Ch Lucky 1 0 0.0 5.0 46.04 4.11
42 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 46.38 4.08
43 066712 Kristýna Hrazdilová Miss Corky Black Chevers 0 1 0.0 5.0 47.13 4.01
44 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 1 0.0 5.0 48.15 3.93
45 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 48.3 3.91
46 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 7.14 7.14 57.14 3.31
47 061311 Štěpánka Vávrová Everett Denhoff Emiel Regis 1 0 4.09 9.09 54.09 3.49
48 Ziolkowska Magdalena Mati / HETTON GRANT Bohemia Alke 2 0 0.0 10.0 37.33 5.06
49 059711 Olga Edrová Van Miveko 2 0 0.0 10.0 39.2 4.82
50 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 2 0 0.0 10.0 39.99 4.73
51 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 2 0 0.0 10.0 40.04 4.72
52 036311 Kristýna Machková Emma 2 0 0.0 10.0 41.02 4.61
53 011313 Eva Svobodová Atalia Unis Kynopolis 1 1 0.0 10.0 41.22 4.59
54 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 41.3 4.58
55 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 2 0 0.0 10.0 42.28 4.47
56 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 2 0 0.0 10.0 42.64 4.43
57 001815 Barbora Lerlová Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 43.2 4.38
58 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 2 0 0.0 10.0 44.46 4.25
59 071011 Jitka Liznová Lunel 1 1 0.0 10.0 44.65 4.23
60 002312 Jan Kadlec By the Request Diandra 1 1 0.0 10.0 45.78 4.13
61 038910 Lenka Kohoutková Kessy 1 1 0.0 10.0 46.22 4.09
62 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 1 0.0 10.0 46.25 4.09
63 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 1 0.0 10.0 46.3 4.08
64 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 1 0.0 10.0 47.73 3.96
65 081511 Eva Sikorová Phoebe 1 1 0.0 10.0 47.94 3.94
66 054313 Natalie Cihlářová Babila Fiammante Astro 0 1 7.98 12.98 57.98 3.26
67 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 3 0 0.0 15.0 41.5 4.55
68 008213 Zuzana Kubánková Cowboy Valkar 3 0 0.0 15.0 42.16 4.48
69 047314 Jan Kadlec Anomis Wächter Vinces 3 0 0.0 15.0 42.93 4.4
70 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 2 1 0.0 15.0 43.45 4.35
71 Zawistowska Karolina Juddy / NNL S'Jayanti 2 1 0.0 15.0 45.56 4.15
72 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's 3 0 0.0 15.0 46.96 4.02
73 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 2 1 0.0 15.0 47.19 4.01
74 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 2 0.0 15.0 48.1 3.93
75 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 2 1 0.0 15.0 48.3 3.91
76 081713 Hana Marková Alfa 1 2 2.74 17.74 52.74 3.58
77 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 2 3.76 18.76 53.76 3.52
78 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit 3 1 0.0 20.0 44.52 4.25
79 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička 2 2 0.0 20.0 44.97 4.2
80 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 0 2 10.86 20.86 60.86 3.11
81 011114 Ivana Ondrušová Apolo 2 2 5.32 25.32 55.32 3.42
DIS 064613 Petra Macáková Dizzy Day Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pieniak Michał Fleur / Shakti Se F'Grande Fuoco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058112 Petra Voldřichová Billie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Luchowska Beata Nilla / Morgans ULTIMATE STAR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021410 Michal Stránský Atrei Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025610 Ivana Ondrušová Ema DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082814 Tereza Králová Explosive Essay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008311 Martina Šuterová Berlinetta Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Rylska Monika Tess / Tessa Red TeamTempo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005509 Romana Hanousková František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082914 Petra Harantová Helešicová Aurea Regina Canina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054714 Pavla Kasálková Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Maruszczak Roman Flaszek / Flagrant delire de loubajac DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010914 Roman Svoboda K - Little Jenny Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kunkel Agnieszka CzokoLoko / Morgans BEAST DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044612 Sandra Mikscheová A3Ch Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079012 Kateřina Šulcová Double Bubble Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Skaja Anna Killer/POWERFUL ENERGY DRINK Delayla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007809 Petra Drbošalová Atomic Flash Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Domaszewicz Robert Kaira / Daiquiri z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pruska Agata Li / I'm brownie Alchera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023310 Michaela Podloucká Clair Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039211 Ivana Šteflovičová A neverending story Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Kruszewska Magdalena Shadow / B'MIRACLE OF LOVE Forest Land Chilabo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS