Cz En

Agility So

  1. Datum: 13. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 45.29 4.42
2 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 45.78 4.37
3 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 46.8 4.27
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 47.09 4.25
5 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 47.2 4.24
6 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 47.75 4.19
7 039107 Jana Zemková A3Ch Cedrik z Dřevěné chaloupky 0 0 0.0 0.0 48.42 4.13
8 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 48.55 4.12
9 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 48.97 4.08
10 Członkowska Barbara Łata / AISZA u Gagi 0 0 0.0 0.0 49.16 4.07
11 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 49.48 4.04
12 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 49.64 4.03
13 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 49.68 4.03
14 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.05 0.05 50.05 4.0
15 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.19 0.19 50.19 3.98
16 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 1.23 1.23 51.23 3.9
17 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 1.36 1.36 51.36 3.89
18 003807 Eliška Kaletová A3Ch Laritta Janivan 0 0 1.43 1.43 51.43 3.89
19 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 2.69 2.69 52.69 3.8
20 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard 0 0 3.11 3.11 53.11 3.77
21 014812 Daniela Děržáková Just Jewel Perla z Polabí 0 0 3.58 3.58 53.58 3.73
22 Knapova Katarina Chilli / HIP HOP DANCER Nueva Sorpresa 0 0 4.34 4.34 54.34 3.68
23 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 46.07 4.34
24 Luchowska Beata Tess / JORA ze Zguby Elfów 1 0 0.0 5.0 46.54 4.3
25 028413 Dita Korcová Extra Pepe Elita Triumphans 0 1 0.0 5.0 47.39 4.22
26 Jančovičová Anita Chilli Little Harisson 1 0 0.0 5.0 49.12 4.07
27 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.26 5.26 50.26 3.98
28 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže 0 0 5.63 5.63 55.63 3.6
29 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 3.12 8.12 53.12 3.77
30 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 3.61 8.61 53.61 3.73
31 013806 Alena Lustyková A3Ch Aramis 1 0 3.8 8.8 53.8 3.72
32 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 1 3.83 8.83 53.83 3.72
33 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 3.87 8.87 53.87 3.71
34 Pieniak Michał Eli / Eleila znad Antałowskiego Potoku 0 1 3.96 8.96 53.96 3.71
35 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo 0 1 4.54 9.54 54.54 3.67
36 077509 Markéta Jahodová Black Jack the Moravian Avalanche 0 1 5.51 10.51 55.51 3.6
37 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 1 5.77 10.77 55.77 3.59
38 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 6.31 11.31 56.31 3.55
39 014307 Dana Humpolcová Babsi 2 0 1.55 11.55 51.55 3.88
40 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 1 0 7.05 12.05 57.05 3.51
41 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 1 1 2.14 12.14 52.14 3.84
42 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 1 7.62 12.62 57.62 3.47
43 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 2 0 4.04 14.04 54.04 3.7
44 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 1 1 5.33 15.33 55.33 3.61
45 009114 Jakub Vondra Max 0 1 11.11 16.11 61.11 3.27
46 029712 Kateřina Hižnajová Csardas Via Bohemica 1 2 6.04 21.04 56.04 3.57
47 063513 Eva Haroníková Seth 0 2 22.08 32.08 72.08 2.77
DIS Mareková Tatiana NAJLA / Elis Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067013 Eva-Žofie Hlinková Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031411 Alena Zbožínková Arnold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Marczak Iwona Trufla / Cherry Kubret DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028514 Lucie Vytrhlíková Garbage Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005414 Pavla Hrníčková Favorit Falko Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013209 Alena Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058913 Lenka Kohoutková Abby John Russell DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004910 Ivana Jankovičová Amanda AVALSIDA DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024211 Dagmar Peková Smaug DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079413 Zdeněk Dufek Casiopea Aurora Canis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049407 Jitka Klozová A3Ch Aninka Malý kouzelník DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042613 Kristýna Hroníková Lancelot Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS