Cz En

Agility Ne

  1. Datum: 14. 06. 2015
  2. Závod: Brno - 3. Kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Herendy, Veronika (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 184.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.68 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038106 Barbara Sajdoková A3Ch Zafír Bogárka Gondüzö - Alkonyat 0 0 0.0 0.0 36.9 4.99
2 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 36.98 4.98
3 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 38.2 4.82
4 Maruszczak Roman EVO / EVOLUTION Willa Mora 0 0 0.0 0.0 38.4 4.79
5 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.65 4.76
6 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.05 4.71
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.27 4.69
8 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 39.34 4.68
9 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 39.51 4.66
10 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 40.24 4.57
11 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 40.46 4.55
12 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.87 4.5
13 Kwiecień Olga Vigo / Vigo de la Colline aux Marmottes 0 0 0.0 0.0 41.51 4.43
14 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.55 4.43
15 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 43.48 4.23
16 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 0 0.0 0.0 45.55 4.04
17 007110 Michal Vokrouhlík Jingle Bell ze Skalní vyhlídky 0 0 0.0 0.0 46.32 3.97
18 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 36.79 5.0
19 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 39.53 4.65
20 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy 1 0 0.0 5.0 39.82 4.62
21 063511 Luboš Slavík A3Ch Laetitia from Balihara Ranch 1 0 0.0 5.0 40.36 4.56
22 021409 Barbora Kamasová Adélka z Karlovy chalupy 1 0 0.0 5.0 41.6 4.42
23 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 1 0.0 5.0 44.14 4.17
24 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 1 0.0 5.0 45.26 4.07
25 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 1 0.0 5.0 45.45 4.05
26 076612 Anna Koťátková Arielle Hak Ami 1 0 0.0 5.0 45.89 4.01
27 057408 Barbora Staňková Zen Moravské Srdce 1 0 0.0 5.0 48.28 3.81
28 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů 1 0 2.45 7.45 52.45 3.51
29 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 1 0 2.47 7.47 52.47 3.51
30 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 8.13 8.13 58.13 3.17
31 Paluch Zuzia Kes / Incredible red Kes the Dreamworker 2 0 0.0 10.0 37.38 4.92
32 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico 2 0 0.0 10.0 40.7 4.52
33 040909 Anna Koťátková A3Ch Ami D'Ora Ťapka 2 0 0.0 10.0 43.36 4.24
34 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 2 0.0 10.0 46.06 3.99
35 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad 1 1 0.0 10.0 46.57 3.95
36 Pruska Agata Rossa / Magic Carmen Capella vis Comica 2 1 0.0 15.0 41.15 4.47
37 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 1 1 5.62 15.62 55.62 3.31
38 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 2 1 2.28 17.28 52.28 3.52
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031808 Jiří Sahaj Beruška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zawistowska Karolina Emula / Emula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071613 Jakub Slavík Darwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043814 Martina Konečná Agent z faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078509 Eva Koníčková Tobiáš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana Bond / Bond London´s Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS