Cz En

Agility

  1. Datum: 20. 06. 2015
  2. Závod: Louny - Hurá na prázdniny
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 135.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 35.17 3.84 V V
2 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 0 0 0.24 0.24 39.24 3.44 V V
3 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 0.29 0.29 39.29 3.44 V V
4 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber 0 0 3.23 3.23 42.23 3.2 V V
5 042011 Markéta Novotná A3Ch Amazing Dream Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 32.55 4.15 V V
6 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 0 1 1.11 6.11 40.11 3.37 VD VD
7 023307 Markéta Novotná A3Ch Ajajaj z Karlštejnských pastvin 2 0 0.0 10.0 34.1 3.96 VD VD
8 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 1 1 0.0 10.0 36.03 3.75 VD VD
9 037511 Nikola Vitulová Bruno od Dupíků 1 0 5.05 10.05 44.05 3.06 VD VD
10 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 2 0 0.54 10.54 39.54 3.41 VD VD
11 025409 Taťána Šmolíková Nepomuk Vom Skuddenhof 0 0 11.03 11.03 50.03 2.7 VD VD
12 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 0 0.0 15.0 33.12 4.08 VD VD
13 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 3 0 0.0 15.0 34.93 3.86 VD VD
14 012412 Eva Hrušková Enny 0 0 17.67 17.67 56.67 2.38 D D
15 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx 0 1 15.36 20.36 54.36 2.48 D D
16 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden 5 0 0.0 25.0 36.42 3.71 D D
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005614 Stanislav Ošmera Daiquiri Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026211 Iveta Dobiášová Grumble RM Sting z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037015 Ivana Fuksová Beimi Blue Kuky Borderhaste DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036013 Veronika Kučerová Maggie z Ostrova naděje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014115 Andrea Kobzová Dermont Jack Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062612 Jana Dobiášová Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044613 Markéta Koldinská Abony Black Poneka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031715 Eva Hrušková Flo z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031815 Eva Hrušková Amálka Farma Želichov DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001213 Lucie Bulíková Sofie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005310 Jana Škorpíková Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS