Cz En

Agility LA sobota

  1. Datum: 20. 06. 2015
  2. Závod: Kladno - Jahodový pohár
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 32.91 5.01 V V
2 015114 Barbora Faktorová Athabasca Gingerfox 0 0 0.0 0.0 35.55 4.64 V V
3 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.81 4.48 V V
4 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 37.13 4.44 V V
5 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 37.85 4.36 V V
6 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 41.22 4.0 V V
7 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya 1 0 0.0 5.0 40.69 4.06 V V
8 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 0 1 0.0 5.0 40.98 4.03 V V
9 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 0 1 4.62 9.62 52.62 3.14 VD VD
10 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 2 0 0.0 10.0 34.35 4.8 VD VD
11 058112 Petra Voldřichová Billie 1 1 0.0 10.0 38.08 4.33 VD VD
12 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face 2 0 0.0 10.0 41.17 4.01 VD VD
13 005611 Kateřina Klapková Caysie 0 1 6.03 11.03 54.03 3.05 VD VD
14 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora 2 1 0.0 15.0 44.6 3.7 VD VD
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046508 Barbora Faktorová Mima Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067314 Gabriela Krejsová Bart DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023715 Jana Mrázková A Natruc Věrná duše DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032015 Zuzana Petržílková Frank DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010215 Markéta Stehlíková Missty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024315 Tereza Šoutová Arria Vigilo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023814 Petra Štrosová Nifty Nobi Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS