Cz En

Agility SA sobota

  1. Datum: 20. 06. 2015
  2. Závod: Kladno - Jahodový pohár
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 34.12 4.84 V V
2 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 36.51 4.52 V V
3 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.16 4.32 V V
4 027815 Veronika Humpolcová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 39.74 4.15 V V
5 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 0 0.0 0.0 39.8 4.15 V V
6 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 40.75 4.05 V V
7 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 41.56 3.97 V V
8 041210 Šárka Honnerová Max 0 0 0.0 0.0 43.5 3.79 V V
9 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 1 0.0 5.0 38.08 4.33 V V
10 016611 Veronika Brunhoferová Hedvika Magická hvězda 1 0 0.0 5.0 39.71 4.16 V V
11 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 39.8 4.15 V V
12 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 40.05 4.12 V V
13 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 0 1 0.0 5.0 40.89 4.04 V V
14 042414 Lucie Molnárová Áron Barrandovský sen 1 0 0.0 5.0 44.71 3.69 V V
15 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 1 0.0 5.0 44.91 3.67 V V
16 003611 Věra Trnková Čert 1 0 0.0 5.0 46.62 3.54 V V
17 094514 Johana Pálková Bety Mája Uholičky 0 1 4.15 9.15 52.15 3.16 VD VD
18 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 1 0.0 10.0 41.81 3.95 VD VD
19 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 1 7.94 12.94 55.94 2.95 VD VD
20 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies 0 2 4.09 14.09 52.09 3.17 VD VD
21 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén 2 1 0.0 15.0 39.54 4.17 VD VD
22 042214 Šárka Beková Buffy Bílé ouško 0 1 15.99 20.99 63.99 2.58 D D
23 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey 0 0 22.65 22.65 70.65 2.34 D D
24 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia 3 1 17.6 37.6 65.6 2.52 BO BO
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS