Cz En

Jumping SA neděle

  1. Datum: 21. 06. 2015
  2. Závod: Kladno - Jahodový pohár
  3. Rozhodčí: Verbesselt, Jean Pierre (BE)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 33.23 4.97 V V
2 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 35.47 4.65 V V
3 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 0 0 0.0 0.0 36.0 4.58 V V
4 016611 Veronika Brunhoferová Hedvika Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 37.43 4.41 V V
5 027815 Veronika Humpolcová A3Ch Alpinka Mondeo 0 0 0.0 0.0 39.29 4.2 V V
6 013813 Martina Šycová Chriso Magická hvězda 0 0 0.0 0.0 40.13 4.11 V V
7 072813 Zdeněk Kybikás Amálka Geraldinas Puppies 0 0 0.07 0.07 42.07 3.92 V V
8 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 0.29 0.29 42.29 3.9 V V
9 075014 Vladimír Tyle Fergie Bezzábran 0 0 0.6 0.6 42.6 3.87 V V
10 041210 Šárka Honnerová Max 0 0 1.19 1.19 43.19 3.82 V V
11 003611 Věra Trnková Čert 0 0 3.04 3.04 45.04 3.66 V V
12 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 3.97 3.97 45.97 3.59 V V
13 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 37.8 4.37 V V
14 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 37.99 4.34 V V
15 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 1 0.0 5.0 40.83 4.04 V V
16 074914 Eva Tyle Lotty Nany Z Usedlosti Újezdec 0 0 5.03 5.03 47.03 3.51 V V
17 094514 Johana Pálková Bety Mája Uholičky 0 0 5.46 5.46 47.46 3.48 V V
18 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 1 1.25 6.25 43.25 3.82 VD VD
19 043412 Irena Hofmanová Daisy 0 1 7.48 12.48 49.48 3.33 VD VD
20 055812 Michaela Sinzogan A3Ch Earl of Nový krystal 0 2 3.49 13.49 45.49 3.63 VD VD
21 043512 Radmila Podjuklová Chalrott Vera Avanti Bohemia 1 0 14.78 19.78 56.78 2.91 D D
DIS 013913 Monika Bystrianská Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042615 Kateřina Tobiškova Benjamin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS